В Італії собакам заборонили гавкати з 14:00 по 16:00 Автор: lesya · Опубліковано: 28.07.2015 15:44 · Розділ: Події у світі

Недавно в Італії прийняли закон, що змусить собак стулити свої загрозливі морди і симпатичні мордашки: чотириногим тваринам заборонено гавкати в період з чотирнадцятої по шістнадцяту годину дня. Зроблено це для того, щоб собачий гавкіт не порушив, бува, полудневого сну італійців.

Нову заборону ввела влада міста КОНТРОН в Італії. Глава міста Ніколо Пасторе заборонив усім собакам, що проживають на території міста або ж заїжджають сюди в гості, гавкати в період з чотирнадцятої години дня до шістнадцяти нуль нуль. Саме на цей період, повідомляє видання The Daily Mail, у італійців випадає післяобідня сієста.

Ніколо Пасторе заявив, що йому неабияк набридло те, що собачий гавкіт не дає місцевим мешканцям подрімати під час сієсти і порушує післяобідній відпочинок більшості населення Контрону.

Якщо в період з чотирнадцятої по шістнадцяту годину дня якась собака загавкає, то її власника оштрафують на пристойну суму. До речі, розмір покарання в залежності від певних обставин (яких саме, не уточнюється) коливатиметься в межах від двадцяти п’яти євро до п’яти сотень євро.

Разом з цією забороною вийшла й заборона на собачий гавкіт в нічний час доби. правда, тут конкретні часові рамки не уточнюються.

Щоправда, законодавці не удостоїлися розповісти, як саме власники собак повинні заткнути своїм вихованцям пельки, адже пси хоч і є тваринами розумними, навряд чи зможуть дві години поспіль сидіти в повній тиші за одним лише знаком свого господаря. Для цього потрібні тривалі тренування.

Що ж стосується сієсти - післяполудневого відпочинку, який в деяких районах Італії ще називають «ріпозо», - то вона популярна в багатьох середземноморських регіонах, де влітку за вікном стоїть неймовірна спека. Ще мешканці середземноморських країн полюбляють пити вино до обіду, тому й післяобідній сон тут настільки популярний, що на сієсту часом закриваються навіть музеї, церкви та крупні підприємства.

Можливість здрімнути в обідню перерву для багатьох може видатися привабливою. Але є у явища під назвою “сієста” й негативні сторони: ненормований робочий день місцевих працівників. Так, через таку тривалу обідню перерву італійцям, що сплять в обід, доводиться повертатися додому о дев’ятій або й десятій годині вечора.

До речі, на минулому тижні працюючим мешканцям іспанського міста Адора, що знаходиться в провінції Валенсія, дозволили спати вдень по три години.

Джерело: http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/kuryozy/6203137.html

Інші новини розділу