Вчені виявили нові факти про гормони Автор: kseniya_www · Опубліковано: 27.07.2015 21:20 · Розділ: Краса і здоров'я

Британські вчені зробили відкриття, яке виходить за рамки нашого звичайного уявлення про тестостерон. Гормони весь час дивують науковий світ своїми властивостями. Зазвичай, ми пов'язуємо його з чоловіками і їх агресивною або занадто активною сексуальною поведінкою.


На цей раз вчені зробили нове відкриття. Розкажемо подробиці про нього. Нещодавно була виявлена залежність рівня тестостерону у чоловіків і збільшеним прибутком, який вони змогли отримати, виконуючи свої повсякденні робочі обов'язки. В експерименті взяли участь фахівці з продажу. В ті дні, коли вони могли заробити грошей більше, як звичайно, рівень їх тестостерону значно збільшувався. Вчені помітили і зворотню реакцію. Якщо зранку у чоловіка спостерігався високий рівень тестостерону, то в другій половині дня його виручка була досить непоганою в порівнянні з іншими фахівцями.

Дослідження показали, що чоловіче ожиріння може бути вилікуване шляхом встановлення нормального рівня тестостерону. Терапія з тестостероном досить ефективна при лікуванні сексуальної дисфункції, зменшенні м'язової маси та інших чоловічих хвороб. Тестостерон назначається для лікування ожиріння тільки в тому випадку, якщо його рівень недостатній для нормальної роботи організму. Наслідки довготривалої терапії з використанням тестостерону ще до кінця не вивчені.

Що стосується жінок, то вчені виявили, що у дам, які вже декілька місяців мають стосунки з чоловіками, рівень тестостерону вищий, ніж у самотніх або в тих, які вже декілька років мають одноманітні сексуальні стосунки. У чоловіків все навпаки – на ранніх стадіях стосунків з жінками рівень тестостерону достатньо низький.

Ще один цікавий факт. У чоловіків збільшується рівень тестостерону перед початком якогось спортивного змагання. Програш улюбленої команді його зменшує, а виграш збільшує.
Вважають, що прийом тестостерону може призвести до збільшення грудей у чоловіка, у жінки з'явиться волосся на обличчі, а тембр голосу стане грубим. Чоловіки і жінки стають агресивними, їх настрій постійно змінюється. Ці побічні ефекти малоймовірні, якщо тестостерон приймається без передозування за індивідуальним призначенням лікаря.
Вчені ще не до кінця дослідили тестостерон. Цей гормон потребує продовження різних досліджень для виявлення його позитивних і негативних сторін, які допоможуть в лікуванні різних хвороб.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.