Виробники придумують нові міфи для споживачів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 27.07.2015 21:17 · Розділ: Суспільство

Виробники придумали нові легенди для того, щоб продати свій товар «втридорога» довірливому споживачу. Не дивлячись на те, що в засобах масової інформації з'являється безліч статей про користь деяких добавок, а природні компоненти можуть приносити непоправну шкоду здоров'ю, люди чомусь вибирають товари з надписом «без ГМО» або «маргарин не містить холестерину», а «крем не містить глютену».

Скільки разів ми помиляємося, звертаємося до спеціалістів, які надають нам юридическое абонентское обслуживание і захищають наші права в судах. Але споживач все одно робить одні і ті ж самі помилки.

Це означає, що виробник навчився грати на страхах споживачів перед хворобами і бажанням довше залишатися здоровими. Світові експерти наголошують на тому, що люди віддають перевагу тим продуктам, на яких є надпис « менше цукру», хороші вуглеводи», «менше жиру». Виробники збільшують прихильників «здорового харчування» і «здорових продуктів». Для цього їм потрібні нові міфи. Один із них – це краса зсередини. Споживачам все частіше рекомендують доповнювати використання зовнішніх косметичних засобів прийомом продуктів, які позитивно впливають на красу і покращення зовнішнього вигляду.
Спеціалісти наголошують, що швидше всього, продаж такої продукції росте на ринках Японії і Китаю. Європейський ринок товарів такого типу збільшується з меншою інтенсивністю. Але нарощування обємів – це справа часу.

Останнім часом компанії звертають увагу на їжу і навіть косметичні засоби, які не містять глютену. Виробники відкривають спеціальні «безглютенові» магазини, а товари, які там реалізуються б'ють всі рекорди по продажу. Наприклад, 30 % населення США повністю відмовились від вживання продуктів, які містять глютен.

Якщо подивитися на це питання з точки зору медицини, то глютен – це лише білки, які містяться в злакових культурах. Їх не рекомендують вживати окремим людям, які мають певні захворювання. Виробники вбили в голову споживачу, що безглютенове харчування більш здорове.

Говорячи про здорову їжу, виробники забувають сказати, що безглютенові десерти місять ще більше цукру і жирів, ніж звичайні, тому вони мають ще більшу калорійність. Також споживачу розповідають, що від безглютенової їжі можна швидко схуднути. Людина повинна самостійно визначити користь або шкоду того чи іншого продукту, тому що виробник просто прагне продати свій товар.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.