Super-thin – «сонячний папір» для зарядки гаджетів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 27.07.2015 21:14 · Розділ: Цікаві факти

Сучасну людину неможливо уявити без телефона, комп'ютера, фотоапарата та інших пристроїв. Якщо один із них розряджається, то життя на мить зупиняється.

Швидко вирішити цю проблему допомагає портативний зарядний пристрій, який можна купити на Львів оголошення. Продашка.

Для активних користувачів гаджетів, які люблять подорожувати, є чудова новина. Американські інженери розробили новий зарядний пристрій, який здатен працювати від сонячних променів. Він отримав назву Super-thin. Завдяки своїй невеликій товщині цей інноваційний зарядний пристрій називають «сонячним папером». Одержання енергії за рахунок сонця - давно не технічна екзотика. Зазвичай це використовується на величезних електростанціях або для забезпечення енергетичної незалежності приватного будинку, який знаходиться десь на морі або в горах. Ефективність цих технологій невпинно зростає, тому не дивно, що сонячні зарядки використовують і в квартирах, і далеко за містом.

Зарядний пристрій для гаджетів являє собою досить тонку сонячну батарею. Сьогодні він випускається в декількох варіантах. Незалежно від свого розміру, зарядна поверхня має товщину не більшу, як 0,5 см. Найменший зарядний пристрій схожий на невеличкий блокнот, а найбільший має висоту 25 см. По суті, він уже готовий. На даний момент проходить краудфайдингова кампанія для того, щоб пришвидшити випуск цього пристрою. Його продаж почнеться вже на початку осені цього року, хоча ті, хто заздалегідь оформив свої заявки, зможуть отримати його в серпні. Потужність кожної сонячної панелі становить 5 Вт. Цього буде достатньо для стабільної роботи смартфона протягом 2,5 годин.

Що стосується кріплення, то його необхідно купувати окремо від зарядного пристрою в залежності від необхідності. Також для цього є спеціальний чохол у вигляді книжки.
Сонячна батарея Super-thin має досить непогані характеристики. Наприклад, вона зовсім не боїться опадів. До того ж, зарядний пристрій може витримати незначні механічні пошкодження. В ньому є два USB-роз'єми для зарядки електронних пристроїв. Даний різновид зарядного пристрою є досить ефективним. Але слід знати, що гаджети, які поставлені на зарядку, рекомендується вимикати. Деякі сучасні моделі смартфонів, знаходячись на зарядці, виходять із режиму енергозберігання і починають споживати енергію швидше, ніж її може дати зарядний пристрій.


Інші новини розділу