Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля Автор: lesya · Опубліковано: 27.07.2015 23:27 · Розділ: Політика

У Франції місцеві нудисти виступили із протестом - їм не сподобалося те, що в країну з візитом завітав сам саудівський король. Зараз в районі Лазурного берега Франції тривають масові акції протесту.

Втім, проти самого короля фанцузькі нудисти, може, й нічого не мають. Але вимоги, які висунув король Саудівської Аравії, видалися їм не те що несправедливими, а занадто вже зухвалими.

Справа в тому, що король, який прибув у Францію на свою сімейну віллу, щоб відпочити з родиною (вілла розташовується поблизу Ніцци), виступив із вимогою закрити місцевий пляж на час його перебування в країні. Салману не сподобалося те, що поблизу його домівки по території громадського пляжу розгулюватимуть оголені чоловіки та жінки.

З нагоди приїзду короля, якого супроводжувала свита з тисячі чоловік, навіть закрили кілометрову ділянку пляжу, що знаходиться в районі Валлоріса. Цей крок викликав хвилю невдоволення серед місцевого населення, тим більше, що король ще й замірявся збудувати сходи і спеціальний поміст з вілли на пляж в Валлар. Салман пробуде у Франції близько трьох тижнів.

Місцеве населення виступило із протестом, видавши петицію з вимогою негайно відкрити громадський пляж. Під нею за лічені години підписалося більше ста тисяч осіб.

Однак місцева влада каже, що пляж було закрито з міркувань безпеки. Але така відповідь не влаштувала протестуючих. І коли демонстранти, серед яких було чимало оголених, наблизилися до вілли саудівського короля, їх зупинила поліція. Правоохоронці попередили демонстрантів, що їхні дії суперечать закону.

Та

Саудівський король викликав незадоволення серед французів (фото з сайту mignews.com)
Саудівський король викликав незадоволення серед французів (фото з сайту mignews.com)

лишати все, як є, французи не збираються. Вони виступили із погрозою подати на короля Саудівської Аравії позов до суду, адже він та його родина порушили їхні права: за місцевим законодавством, більшість французьких пляжів є громадськими.

Сама ж вілла саудівського короля розташовується неподалік пляжу, який належить Мухаммаду бін Фахду, старшому синові покійного саудівського короля, який купив її близько двадцяти років тому.

Місцеве населення переконане, що всі ці бесіди про закриття пляжу з міркувань безпеки - не більше, ніж пустопорожні балачки. Організатори протесту переконані, що саудівський король просто заплатив за закриття пляжу, обійшовши таким чином французьке законодавство.


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.