Британка отримала рахунок на 22 тисячі фунтів за інтернет в Туреччині Автор: lesya · Опубліковано: 27.07.2015 19:33 · Розділ: Події у світі

Надмірне захоплення Інтернетом шкідливе для вашого здоров’я, психіки та, як виявилося, гаманця. У цьому недавно довелося переконатися одній британці, котра за те, що користувалася Інтернетом, має заплатити кругленьку суму - двадцять дві тисячі фунтів стерлінга.

Зараз Шеннон Міллз дев’ятнадцять років. Тож природно, що вона чимало часу проводить у соціальних мережах. І навіть відпочинок за кордоном не змусив дівчину відмовитися від доступу до Мережі.

Вартість послуг компанії-оператора стільникового зв'язку шокувала Шеннон. За кілька днів використання Facebook і сервісу відеодзвінків Facetime в одному з готелів у Туреччині, дівчині доведеться заплатити двадцять дві тисячі фунтів стерлінга.

Доступом до Мережі Шеннон, за її власним зізнанням, не зловживала. Вона лише час від часу заходила у “Фесбук”, та й то тоді, коли сиділа поруч з басейном разом зі своїми батьками.

Шеннон відмовляється платити пред'явлену суму - вона готова розпрощатися тільки з трьома тисячами фунтів (фото з сайту www.ridus.ru)
Шеннон відмовляється платити пред'явлену суму - вона готова розпрощатися тільки з трьома тисячами фунтів (фото з сайту www.ridus.ru)

Вже в перший день відпочинку дівчині почали надходити на телефон повідомлення про те, що вона витратила велику суму грошей. Шеннон користувалася послугами мобільного оператора О2. Дівчині повідомили, що вона повинна заплатити дві тисячі вісімсот вісім фунтів стерлінга. Вже тільки цей факт її шокував.

Компанія-оператор заблокувала використання даних на її телефоні, а остаточний рахунок з якихось причин склав майже двадцять дві тисячі фунтів.

“Все було добре, ми відпочивали біля басейну, і тут батько запропонував мені перевірити рахунок - про всяк випадок. Коли ж я це зробила, то не йняла віри власним очам!”, - говорить обурена Міллз.

Дівчина каже, що навіть не здогадується, звідки взялася ця цифра, адже вона майже не користувалася Інтернетом. А в тарифних планах О2 зазначаються зовсім не такі “звірячі” тарифи: всього сто двадцять фунтів за тридцять мегабайт Інтернету.

у відповідь на заяву дівчини про те, що вона не знає, звідки взялася ця сума, у компанії заявили, що клієнтка сама попросила зняти всі обмеження з її рахунку. Втім, вони додають, що вона погодилися оплатити тільки за першу добу подорожі. А ця сума становить дві тисячі вісімсот сорок два фунти стерлінга. Чи вдасться дівчині відстояти свою правоту та довести що вона не викорситала Інтернету на таку суму, покаже час.


Інші новини розділу