В Австралії чоловік замовив повію, та за викликом приїхала його дружина, що таємно підзаробляла проституцією Автор: lesya · Опубліковано: 27.07.2015 16:39 · Розділ: Події у світі

Від подружжя краще нічого не приховувати. А то всі таємниці рано чи пізно розкриваються, і може бути таке, що станеться це в не дуже вдалий момент та не в найкращій формі.

Приміром, дізнатися чимало цікавих подробиць про свою половинку довелося недавно одному австралійському подружжю. Після “дня правди” Пітеру, напевне, ніколи не захочеться вдаватися до послуг повій, а його дружині - підзаробляти збоку.

А сталося ось що. Австралієць Пітер Андерсон, мешканець міста Перт, працює вахтовим методом. І ось кількома днями раніше знову прийшов час їхати на роботу.

Та з якихось причин вилетіти з міста Пітеру не вдалося, і він вирішив відірватися на повну. Додому чоловік не повернувся, а зупинився разом з товаришами в готелі, де добряче набралися. Коли алкоголь вже не ліз у глотку, гульвіси вирішили замовити собі пару-трійку повій.

Порившись в Інтернеті, вони знайшли необхідні контакти, і зателефонували за вказаним номером. Пітер ще й попросив показати дівчат, але отримав відмову, що його дуже здивувало. Він і не знав, що за кілька хвилин його здивування стане ще більшим.

Коли за викликом приїхали повії, Пітер отетерів: серед них була і його дружина! Впевнена, що чоловік вирушив на роботу, вона преспокійно зайнялася підзаробітком - проституцією.

“Коли я її побачив, то подумав, що все, мені кінець. Але далі я помітив, що вона одягнена, як повія”, - розповідає чоловік, що працює шахтарем.

Обидва добряче налякалися, а потім почали виясняти стосунки. Та на цьому все не закінчилося. Після скандалу подружжя залишилося в готелі на всю ніч - очевидно, це було перемир’я. Далі вони зазначили, що не мають наміру подавати на розлучення.

Більше того, Пітер Андерсон вирішив подати до суду позов на ескорт-агенцію, яка підсунула йому “не те” замовлення: він хотів скористатися послугами двадцятивосьмирічної дівчини, яка б володіла певними параметрами, в той час як йому прислали стару і страшну б… Тим більше, що за послуги йому довелося заплатити 1600 доларів.

В шлюбі шахтар та його дружина-повія прожили вісім років. Чоловік також висловив радість з приводу того, що його дружина не постукала в сусідні двері - там був його друг Брюс Колбран, роботящий і непоганий хлопака, але дуже жорстокий до жінок. Він їх не лише не поважає, але й намагається всіляко принизити. І якщо б дружина Андерсена потрапила йому до рук, Пітер згорів би з сорому.

А ще чоловік зізнався, що живе з жінкою в достатку, а проституцією вона підробляла, скоріше за все, тому, що почувалася самотньою, коли він їхав у відрядження.

Джерело: http://www.ridus.ru/news/191772

Інші новини розділу