Грабіжник подав на жертву до суду і... виграв справу Автор: lesya · Опубліковано: 24.07.2015 10:19 · Розділ: Кримінал

Грабіжник не те що не оримав покарання, а заробив гроші на своїй жертві
Грабіжник не те що не оримав покарання, а заробив гроші на своїй жертві

Курйози американського правосуддя вже давно стали притчею во язиціях, Однак недавно аналогічним чином “відзначилося” і китайське правосуддя. В одному з китайських міст грабіжник подав до суду на свою жертву і… виграв справу.

Стався інцидент на півдні Китаю. Місцевий злодій, якого спіймали на гарячому, отримав щедру винагороду за своє невдале пограбування.

Зловмисник спробував вкрасти в одного місцевого мешканця мобільний телефон, вартість якого оцінюється в п’ять сотень доларів. Жертва якраз відпочивала у компанії друзів, і крадія спіймали на гарячому. Ясна річ, що спроба пограбування неабияк розлютила Юаня, і він разом з друзями наздогнав Сена (злодія) та завдав йому добрячого прочухана.

Правда, серйозних тілесних ушкоджень, ані переломів, злодій не отримав - так, кілька синців, та він вирішив скористатися запальним характером своєї жертви і звернувся до суду.

Наступного дня він звернувся у поліцію, де написав скаргу на своїх кривдників. Злодій вимагав від Юаня відшкодування моральних та фізичних збитків.

На превеликий подив Юаня та його друзів, суд прийняв сторону Сена, і присудив жертві сплатити одинадцять тисяч доларів за завдані крадію тілесні ушкодження. Рішення суду шокувало компанію, та поки що немає інформації стосовно того, мають вони намір оскаржувати вердикт чи ні.

До речі, схожий випадок стався наприкінці січня цього року в американському штаті Джорджія. Тут заарештували злодія, який спершу увірвався в магазин з метою його пограбувати, а потім ще й поскаржився на охоронців, звинувативши їх у тому, що вони на нього напали.

Альфонсо Агілара (Alfonso Aguilar) заарештували двадцять п’ятого січня цього року, після того, як він спробував пограбувати магазин, а потім ще й побився з охоронцями.

За словами охоронців, Агілар взяв кілька товарів з полиць магазину, заховав їх під куртку, а тоді подався до виходу. Вони його наздогнали, представилися, а тоді попрохали піти за ним. Але зловмисник вихопив ніж, і почав ним розмахувати, щоб налякати охоронців. Після цього зловмисник накивав п’ятами.

Охоронці повернулися до магазину, щоб викликати поліцію, але виявилося, що Агілар зробив це за них. Він зателефонував у поліцію і поскаржився, що на нього напали хулігани.

Однак поліція, що приїхала на виклик, прийняла сторону охоронців, після чого злодія-невдаху заарештували.


Інші новини розділу