У Лондоні створили парасолю, яку зручно відкривати в натовпі і транспорті Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2015 20:40 · Розділ: Життя

Для багатьох жінок дощ - справжня трагедія, адже він, як ніщо інше, може зіпсувати зачіску, макіяж та й зовнішній вигляд взагалі. І, мабуть, кожна жінка знає, що, промокнувши до нитки, вона виглядаєш далеко не так сексуально та ванільно-романтично, як моделі на фотографіях. І особливо недоречно, якщо в такому-ось вигляді ти з’явишся на ділову зустріч чи на роботу в офіс.

З цієї причини парасольки стали надійними друзями жіноцтва в дощову погоду. Але й вони нездатні забезпечити стовідсоткового захисту від дощу. Так, в місцях, де велике скупчення людей парасольку відкрити дуже незручно, якщо й узагалі можливо. Та й якщо надворі злива, то промокнути можна, ледь ступивши зі сходинки громадського транспорту.

Однак це питання взялися вирішити британські вчені - як-не-як, Лондон можна назвати містом дощу, отож і необхідність використання парасольок тут дуже висока.

Перші парасолі було винайдено більше трьох тисяч років тому, ще задовго до нашої ери. З того часу конструкція парасолі практично не змінилася, ось лише хіба що єдиною найбільшою зміною стала можливість складати та розкладати парасолю. Та це не завжди зручно.

В натовпі чи вузькому просторі скласти або розкласти парасолю не те що незручно, а іноді навіть неможливо. За вирішення проблеми взявся один британський дизайнер, що створив парасолю під назвою KAZbrella. Під однойменною назвою він запустив збір коштів на краудфандінговому майданчику Kickstarter, який, до речі, завершився успіхом.

Для сторонньої людини KAZbrella - звичайнісінька парасоля, що нічим не відрізняється від інших. Та це не так - в її основі кардинально інший механізм складання/розкладання. Так, частини цієї парасолі розкриватимуться на кшталт бутону квітки, а це означає, що власник такої парасолі не зачепить оточуючих, оскільки спиці винаходу розійдуться в боки вже над головами навколишніх.

Фото з сайту bitno.mk
Фото з сайту bitno.mk

Таку парасолю дуже зручно складати та розкладати, коли ви заходите чи виходите з приміщення. А ще KAZbrella зручна при посадці або висадці з автомобіля. Коли парасолька складена, вона займає місця не більше, ніж звичайна парасоля. Розробники запропонували покупцям свій винахід в кількох кольорах.

Організатори проекту планували зібрати на свій винахід двадцять п’ять тисяч фунтів. Та в кінцевому результаті їм вдалося зібрати в десять разів більше.

Коштуватиме KAZbrella всього тридцять п’ять фунтів, а перші покупці отримають її вже восени цього року.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.