Канадець на 6 місяців загримів у в'язницю за суперечку з феміністками Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2015 15:33 · Розділ: Суспільство

Чоловікам давно відомо, що з жінками сперечатися не варто - які б доводи ви не приводили, що б не робили, жінка таки залишиться при своїй думці, адже керується таки особливою логікою. А особливо сперечатися не варто з феміністками - ці дівчата не те що заткнуть вас за пояс, але можуть навіть за ґрати запроторити.

На власній шкурі у цьому переконався канадець Грег Елліот. Чоовікові доведеться шість місяців просидіти у в’язниці тільки за те, що він не погодився з феміністками.

Так, як каже сам “злочинець”, три роки тому він розійшовся в поглядах з «двома активістками жіночого політичного руху в Торонто - Стефані Гатрі і Хізер Рейлі». Чоловіка заарештували, і він втратив роботу. А працював Елліот програмістом.

Правда, Елліот нікому не погрожував та й не чинив сексуальних домагань до жінок. Але від правосуддя не втечеш, і тепер Елліоту загрожує покарання у вигляді тюремного ув’язнення.

Причиною для арешту канадського програміста стала заява Стефані Гатрі, яку вона залишила в Твіттері. Вона чесно зізналася, що хотіла б «нацькувати Інтернет» на одного програміста за те, що він створив відеогру, в якій віртуальні люди б'ють феміністок.

Гатрі розповіла, що зателефонувала до роботодавця Грега з вимогою назавжди відмовитися від послуг програміста. Ще вона зазначила, що з усіх сил постарається зробити все, щоб «ненависть в Інтернеті зіпсувала все його життя».

Елліот з таким станом речей не погодився, і назвав поведінку пані Гатрі «настільки ж порочною, як і удар в обличчя в його комп'ютерній грі». Далі Елліот та Гатрі кілька разів влаштовували скандали в Інтернеті.

А потім Гатрі подала до суду, звинувативши Елліота в тому, що він загрожує її безпеці. Але адвокат програміста переконує, що заява феміністок безпідставна, адже це Гатрі і Райлі виступили із закликом «обговорити, як публічно осоромити Еліота», а також «бомбардували своїх послідовників лютими твітами та ретвітами про нього», та ще й звинуватили його в педофілії.

Адвокат каже, що обидві феміністки - дуже добре підковані та обізнані в політичному плані, тож не треба вдавати, ніби вони не розуміють, про що йде мова в заключній частині запеклої політичної дискусії.

А ось феміністки й далі продовжують звинувачувати Елліота, кажучи, що його арешт «вселяє оптимізм жінкам, чиє професійне і особисте життя значною мірою перебуває під постійною загрозою нарватися на образу в Інтернеті».


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.