Канадський студент придумав пристрій для боротьби з пивною піною Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2015 15:04 · Розділ: Освіта

Студенти - народ винахідливий. Які лише чудеса майстерності вони не демонструють на іспитах, на які виверти не йдуть, щоб тільки схилити викладача на свій бік та щоб отримати вищий бал! А які способи помсти вигадують, щоб нашкодити викладачам! Наприклад, сайт https://studlance.ru/blog/ оповідає історію про одного студента, який, намагаючи помститись викладачеві, що чимось йому не догодив, зателефонував у поліцію з повідомленням про те, що його університет заміновано. І так хлопець чинив не менше чотирнадцяти разів, в результаті чого йому тепер загрожує тюремне ув’язнення терміном до п’яти років!

Однак є студенти, які займаються куди серйознішими справами. Вони раз за разом представляють світові свої винаходи. Канадський студент Енжі Цао з Університету Ватерлоо цими днями продемонстрував свій дивовижний гаджет, який він створив шляхом використання можливостей 3D-друку. Пристрій, створений студентом, покликаний зменшувати кількість піни, що утворюється під час наливання пива в бокал.

Його гаджет - це зовсім не коробка, нашпигована елетронікою, а пробка для пляшки з пивом. Як уже зазначалося вище, пробка зводить до мінімуму кількість піни, що утворюється при розливанні пінистого напою.

Щоб зрозуміти, як працює гаджет, варто хоча б поверхнево ознайомитися з причинами та механізмом утворення піни. Одна з причин, в результаті яких утворюється піна на пиві, є повітря, яке в момент розливу йде зустрічним потоком, що й створює вир в посудині, в результаті чого в рідині з'являються епіцентри формування бульбашок. Піна виривається зовні, і часто навіть ллється через край.

Канадець вирішив цю проблему нехитрим способом. Він створив пробку з двома отворами різного діаметру - один з них призначений для пива (той, що більший), інший - менший - для повітря. Такий спосіб розділити рідину та газу, що надходить всередину пляшки, знижує вплив повітря на процес піноутворення до мінімуму. Як результат - при наливанні посудини з пляшки піни на поверхні пива майже не утвориться.

Щоб створити цей гаджет, студент використовував програму моделювання Solidworks. Створивши ескіз, він роздрукував його на принтері Fortus 360mc 3D printer. А пробку, каже винахідник, можна використовувати не лише для наливання пива, але й для розливу інших газованих напоїв, приміром, квасу чи кока-коли.

Тепер наливати пиво можна під будь-яким кутом та з будь-якою швидкістю.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.