Сексуальну бразилійську дівчину-двірника запросили на роботу в модельне агентство Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2015 20:40 · Розділ: Суспільство

Молода мешканка Бразилії, що працює двірником, стала зіркою Інтернету після того, як її фото потрапили в Мережу: красива і сексуальна дівчина ну ніяк не пов’язувалася з такою непрестижною професією. Настільки, що користувачі Інтернету не могли йняти віри, що вона свідомо почала працювати прибиральницею.

Звуть двадцятитрьохрічну дивовижну дівчина Рита Маттос. Сама того не очікуючи, вона здобула світову славу та популярність. А все тому, що приваблива зовні дівчина не соромиться своєї професії.

Почалося все з того, що звичайні жителі столиці Бразилії Ріо-де-Жанейро почали поширювати в Інтернеті фотографії Рити, зроблені на "робочому місці" - вулицях, які вона підмітала. Вони стали настільки популярними, що Маттос навіть присвятило статтю видання The Daily Mirror.

Увага громадськості призвела до того, що на дівчину звернуло увагу кілька місцевих модельних агентств. Риті запропонували працювати на подіумі, і, здавалося б, ця пропозиція має перевернути її життя з ніг на голову… Але ні: Рита заявила, що не збирається кидати роботу двірника, хоча й погодилася співпрацювати з представниками модної індустрії.

“Не розумію, чому двірники повинні бути обов'язково некрасивими... Це говорить тільки про штампи, що панують у нашому суспільстві", - говорить красуня.

Ще вона каже, що робота дозволяє їй тримати себе у формі, адже після дванадцятигодинного робочого дня, проведеного за активним розмахуванням віника, навряд чи зайвим кілограмам захочеться осідати на стрункій фігурі.

Рита працює двірником (фото з сайту http://blognews.am/rus/news/287964/rita-mattos---samiyiy-seksualniyiy-dvornik-brazilii-foto.html)
Рита працює двірником (фото з сайту http://blognews.am/rus/news/287964/rita-mattos---samiyiy-seksualniyiy-dvornik-brazilii-foto.html)

Ще бразилійка відзначила, що змалечку прагнула до фінансової незалежності, тому й працювати почала з шістнадцяти років.

На фото дівчина й справді демонструє пишні, але точені форми, які просто не можуть залишатися непоміченими. А її позиція мимоволі викликає повагу.

Фото з http://blognews.am/rus/news/287964/rita-mattos---samiyiy-seksualniyiy-dvornik-brazilii-foto.html
Фото з http://blognews.am/rus/news/287964/rita-mattos---samiyiy-seksualniyiy-dvornik-brazilii-foto.html

Залишається сподіватися, що все у дівчини й далі буде гаразд. Головне, щоб вона не носила джинсів, адже “науковці” стверджують, що всі біди в світі від того, що дівчата та жінки ходять в джинсових штанях.

З такою заявою виступив доктор філософії і теології Національної академії наук Азербайджану Акрам Гасанов. Він висловився на підтримку теорії свого колеги Фазлура Рахмана, який переконує та навіть намагається довести, що причиною всіх катаклізмів у світі є жінки, які... носять джинси.

Гасанов твердить, що відвертий одяг жінок, а також те, що вони не дотримуються шаріату та ведуть розпусний спосіб життя, в сукупності призводить до стихійних лих.

Правда, до заяв “науковця” не варто ставитися надто серйозно. Раніше він вже привертав до себе увагу неймовірними теоріями, заявивши, що Земля насправді не обертається.

Гасанову порадили стежити за своїми словами, адже його “наукові теорії” не мають ніякого наукового обґрунтування.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.