У США віддають дім за кращий рецепт десерту Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2015 17:13 · Розділ: Події у світі

Щоб купити дім у Сполучених Штатах, не обов’язково мати тисячі доларів - можна бути просто добрим кулінаром. Одна мешканка Каліфорнії оголосила цікавий конкурс, запропонувавши всім бажаючим позмагатися за право стати власником будинку в місті Джексон. Американка вирішила віддати дім тому, хто запрропонує їй рецепт найсмачнішого десерту.

Зараз продажем будинку займається агент з нерухомості Ерін Аллард. Це не якась там маленька хатина з однією кімнатою, а великий особняк, загальна площа якого складає двісті одинадцять квадратних метрів. У ньому є чотири спальні, а також дві ванни кімнати.

Експерти оцінили нерухомість в триста дев’яносто тисяч доларів.

Однак жінка тривалий час не могла продати свій дім. Навіть занижена вартість покупців чомусь не привабила. Тоді вона пішла на хитрість - організувала конкурс на найкращий кулінарний рецепт, за участь у якому доведеться заплатити всього десять доларів.

Власниця будинку зауважила, що особисто стежитиме за тим, аби всі учасники змагань дотримувалися встановлених правил та провадили добросовісну конкуренцію. Але остаточне рішення повинна прийняти група кулінарних експертів.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно відіслати свій рецепт, а також заплатити десять доларів за можливість позмагатися за право стати власником дому. Якщо в конкурсі візьме участь сорок тисяч учасників, власниця нерухомості в кінцевому результаті продасть дім за дуже вигідною ціною. А щасливчик, що надішле найкращий рецепт, отримає великий дім всього за десять доларів.

Втім, це не перший випадок, коли нерухомість у США продають за смішною ціною. В минулому році триповерховий дім, розташований у Кентуккі, було продано за один долар.

Збудований дім у романському стилі, а розташований він Луїсвіллі. Його збудували у дев’ятнадцятому столітті спеціально для одного багатого підприємця, що займався продажем кави.

В 2005 році особняк став власністю міста, оскільки його колишній власник не сплачував податків. Однак стан будинку, який довгі роки був покинутим, залишав бажати кращого, тож у 2008 році влада міста продала дім всього за один долар одному архітектору, який планував реставрувати розкішний дім.

Однак планам архітектора не вдалося втілитися в життя, і в минулому році він повернув будинок місту - за ту ж суму, що й купував - один долар. А далі його придбала одна студія, яка планує повернути будинку його колишню розкіш.


Інші новини розділу