Американці випустили віск для вусатих любителів віскі Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2015 14:34 · Розділ: Життя

Якщо ви - палкий любитель віскі, й до того ж носите вуса, спеціально для вас американські дизайнери представили свій новий винахід - спеціальний віск для укладання вусів, що, за твердженням виробника, дозволить покращити смак міцного напою в декілька разів, додавши йому неповторного аромату.

Розробкою спеціального воску займалися дизайнери із США. Їхнє творіння не лише надаватиме вусам форму, але й виконуватиме інші функції - наприклад, покращуватиме аромат та смакові якості віскі.

Створенням особливої рецептури для особливого воску займався відомий міксолог Річ Вудс. В роботі він використовував виключно натуральні інгредієнти, тому продукція, створена ним, абсолютно не шкідлива. Більше того, у вусатих любителів віскі є можливість вибирати з трьох варіантів. Любителі екзотичних і трохи гіркуватих ароматів можуть купити віск зі смаком імбиру. Ті, кому до душі запах цитрусових, мають можливість скористатися воском з лимонно-лаймовим ароматом. А кому до душі гострі відчуття, обов’язково оцінять перцевий віск.

За словами творців продукту, вистачить дуже малої кількості воску, щоб насолодитися новим відтінком ароматного напою.

Цю коробочку можна завжди носити з собою, кажуть розробники, адже вони подбали про її компактність. Підійде віск не лише для ароматизації віскі - ним можна покращувати навіть аромат звичайного пива, хоча й розроблявся він спеціально для міцних спиртних напоїв.

За одну баночку особливого воску для укладання вусів любителям віскі доведеться заплатити дванадцять доларів. Та якщо ви хочете зробити приємне друзям, таким же любителям віскі, у вас є чудова можливість заощадити, придбавши три банки воску зі ціною тридцяти доларів. В акційний комплект увійдуть всі три аромати.

Відзначимо, що пропозиція американських дизайнерів досить актуальна, тим більше у контектсі того, що борода та вуса сьогодні в моді. Правда, чоловікам не слід забувати вчасно підстригати бороду та вуса, а також належним чином за ними доглядати.

Бороду, якщо вона довша, слід мити шампунем, а також бажано споліскувати кондиціонером. Для укладання можна використовувати віск.

Все це стосується і вусів. Їх слід постійно тримати у чистоті, а якщо хочете надати вусам якоїсь екзотичної форми, використовуйте віск. Хоча деякі вусачі зі стажем кажуть, що більше за все їм до душі підручні засоби: арахісове масло, звичайна олія тощо.

Джерело: Детальніше: http://www.rosbalt.ru/style/2015/07/22/1421152.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.