Незвичайна фотосесія з мексиканським буріто взірвала інтернет Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.07.2015 06:28 · Розділ: Цікаві факти

Одного разу,зайшовши на свою сторінку, активний користувач Facebook Девід Сікорські, побачив, що його стрічка новин перетворилася на суцільні романтичні фотосесії, присвячені коханню, стосункам, дружбі та іншим почуттям, що притаманні людям.

Як і всі молоді і творчі люди в його віці (до речі, Девіду 28 років), він придумав, як підірвати соціальну мережу і привернути до себе увагу користувачів інтернету. Девід задумався над тим, чому люди регулярно і на кожному кроці кричать про свої стосунки, розповідають про них всьому світу, а потім ще й оприлюднюють фото зі своїми коханими? І що заважає людині поділитися з іншими своєю любов'ю до того, що їй подобається насправді і не минає з часом?

В якості об'єкта свого захоплення він вибрав традиційну мексиканську шаурму. Не дивлячись на те, що це звичайна вулична їжа, хлопець називає її любов'ю всього свого життя. Саме тому він вирішив організувати з нею незвичайну фото-сесію. Нагадуємо, що ця мексиканська шаурма носить у себе на батьківщині назву «буріто». Це страва для тих, хто не має можливості харчуватися в ресторанах та для кого персик инжирный купить – це розкіш.
Молодий письменник часто заходить у забігайлівки, де готують цю ставу, і з великим задоволенням їсть її на сніданок, обід і вечерю.

Девід розповів, що давно досяг того віку, коли всі його друзі і родичі мають сім'ю, дітей, великий будинок і все, що потрібно для щасливого сімейного життя. Тому і не дивно, що Facebook просто переповнений такими знімками. Він згадує, що ще декілька років тому його друзі та знайомі ділилися цікавими фото з бурхливих вечірок чи захоплюючих мандрівок. Хлопець вирішив, якщо хтось має право показувати на весь світ свої стосунки, то що заважає поділитися своєю любов'ю з тим, що йому найбільше подобається, а саме з шаурмою? Девід запевняє, що любов до буріто живе у його серці дуже давно, тому він і вигадав таку жартівливу фотосесію. На фотографіях у Facebook, хлопець зображений у романтичному оточенні разом зі своєю супутницею – шаурмою. Тут є все – від вечірніх прогулянок у парку до прогулянок на пляжі.


Інші новини розділу