На 60% зубних щіток виявлені сліди фекалій Автор: lesya · Опубліковано: 21.07.2015 23:52 · Розділ: Краса і здоров'я

Провівши чергове дослідження, американські учені отримали шокуючі результати: перевіривши зубні щітки кількох тисяч студентів, вони на більшості з них виявили часточки фекалій, при чому в переважній більшості випадків ці залишки навіть не належали тим людям, чиї були щітки.

Відповідне дослідження проводилося вченими з університету Quinnipiac University в Коннектикуті. Вони вирішили відстежити схеми поширення коліформних бактерій у комунальних санвузлах кількох студентських гуртожитків. Ці бактерії, які цікавили вчених, живуть у людських фекаліях, але поширюються вони по різних предметах, що знаходяться у ванній. Це розповсюдження відбувається повітряним шляхом.

Провівши дослідження, вчені виявили, що шістдесят відсотків щіток містили ці бактерії. Більше того, у вісімдесяти відсотках випадків на щітці однієї людини було знайдено бактерії з фекалій іншої. Ці мікроорганізми, пояснюють фахівці, є досить небезпечними, оскільки можуть потрапляти в шлунок і викликати діарею. Ще вони можуть викликати шкірну висипку, різні інфекційні захворювання вух та інші проблеми.

Зубна щітка виявилася дуже забрудненою (фото з сайту www.trust.ua)
Зубна щітка виявилася дуже забрудненою (фото з сайту www.trust.ua)

Щітки, які вчені взяли для свого дослідження, перебували у ванних кімнатах, якими користувалися в середньому дев’ять людей. Незалежно від способу зберігання, вчені виявили на більшості з них небезпечні для здоров’я бактерії.

Ще вчені виявили, що різні методи очищення щіток є неефективними, і навіть промивання гарячою водою не знищує бактерії.

Крім того, вчені виявили, що неефективним методом є і використання різного роду ковпачків для зубної щітки. Скоріше, навпаки: ці ковпачки можуть зробити власнику зубної щітки ведмежу послугу, оскільки вони створюють середовище. сприятливе для розмноження бактерій. Ці мікроорганізми полюбляють вологе і темне середовище.

Експерти радять частіше змінювати зубні щітки (фото взято з сайту www.trust.ua)
Експерти радять частіше змінювати зубні щітки (фото взято з сайту www.trust.ua)

Опираючись на отримані результати, вчені радять частіше міняти зубні щітки, а також використовувати більш надійні методи очищення, наприклад, кип’ятіння.

А взагалі, спеціалісти радять змінювати зубну щітку раз на три місяці, бажано ще частіше. Час від часу їх можна кип'ятити. І після кожного чищення зубів, якщо є така можливість, щітку слід просушити.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Investigation/na_60_zubnyh_sjetok_obnaruzeny_sledy_fekalij.h

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.