В Австралії 12-річну видали заміж, щоб вона не встигла согрішити Автор: lesya · Опубліковано: 21.07.2015 21:44 · Розділ: Події у світі

Недавно в Австралії стався випадок, який шокував громадськість. Місцевий мешканець видав свою доньку заміж, щойно їй виповнилося дванадцять - щоб дівчинка, бува, не согрішила. Літній чоловік вирішив, що дівчинка вже достатньо доросла для заміжжя, адже вона досягла статевої зрілості. Чоловіком наймолодшої австралійської нареченої став двадцятишестирічний виходець з Лівану.

Шістдесятитрьохрічний австралієць заявив, що його релігійні переконання не допускають сексу до весілля. А оскільки дівчинка досягла статевої зрілості, їй необхідно вийти заміж, щоб не спокуситися та не вступити в гріховні взаємини.

Проте на суддів всі ці доводи належного враження не справили, і вони засудили австралійця до тюремного ув’язнення, хоча він і мотивував свій вчинок бажання вберегти доньку від гріха.

Церемонія одруження дівчинки і ліванця відбулася в минулому році за ісламськими традиціями. Згоду на одруження давав батько нареченої, однак австралійські закони не допускають таких взаємин, тому шлюб вважається недійсним.

Судове розслідування витягло на поверхню безліч шокуючих фактів. Виявляється, одразу після весілля у молодят був секс, при чому в домівці батька, а згодом у дівчинки стався викидень.

Навесні цього року ліванця запроторили за ґрати, звинувативши його в сексуальному насильстві над неповнолітньою. Тепер горе-наречений просидить у в’язниці сім з половиною років. В майбутньому, скоріше за все, ліванець вибиратиме наречених старших, якщо після спілкування з іншими в’язнями взагалі захоче одружуватися.

Тепер судді закінчили розглядати справу і в стосунку батька. Його теж посадили у в’язницю. Суддя зазначила, що релігійні переконання негідних дій батька не виправдовують, тому його визнали винним у залученні дитини, якій не виповнилося чотирнадцяти, до незаконної сексуальної діяльності.

Батько дитини проведе у в’язниці вісім років. Суддя висловила сподівання, що після такого покарання іншим батькам не захочеться у такий спосіб “рятувати” дітей від гріха.

До речі, схожий випадок - не єдиний у своєму роді. У Йемені чотинадцять відсотків усіх дівчат виходять заміж до п'ятнадцяти років. При чому трпаплялися випадки, коли заміж видавали восьмирічних дітей. Одна дівчинка навіть померла від пошкоджень внутрішніх органів після своєї першої шлюбної ночі. Дівчатка, яких видають за підстаркуватих чоловіків, часто накладають на себе руки. Зараз різні організації намагаються перешкодити ранньому примусовому заміжжю, але нема ніяких офіційних законів, які б завадили батькам практикувати настільки раннє заміжжя.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Society/12-letnjuju_devochku_vydali_zamuz_chtoby_ona_ne_uspela_sogreshit.

Інші новини розділу