Легенди російського року заспівали пісню українською Автор: lesya · Опубліковано: 21.07.2015 18:56 · Розділ: Музика

Цими днями два російські рок-виконавці вирішили порадувати українських слухачів, заспівавши пісню українською мовою. За виконання української рок-композиції взялися вокалісти колективів ДДТ Юрій Шевчук та "Наутілус Помпіліус" В'ячеслав Бутусов. Композиція, незважаючи навіть на сильний акцент, виявилася дуже мелодійною.

Знамениті рок-музиканти заспівали пісню санкт-петербурзького колективу “Сонце-Хмари”.

І це ще не всі новини для шанувальників - повідомляється, що скоро лідер “Наутілуса” дасть кілька концертів в Україні. Спершу музикант виступить в Криму, а потім заїде з програмою в Одесу.

Композиція, яку виконали музиканти, не нова - ще в 2006 році її представив "український фолк-рок з Санкт-Петербурга" під назвою "Сонце-Хмари". Цей проект фінансується петербурзьким фотографом Андрієм Федечко, який працює також під брендом Алекс Федечко-Мацкевич.

Юрій Шевчук, Вячеслав Бутусов і Андрій Макаревич (фото з сайту surfingbird.ru)
Юрій Шевчук, Вячеслав Бутусов і Андрій Макаревич (фото з сайту surfingbird.ru)

Відзначимо, що композиція вийшла дуже лагідною, до того ж вона позбавлена політичного підтексту.

Втім, оцінюйте самі:

Бутусов та Шевчук - не перші виконавці, що заспівали пісню українською мовою. Раніше російська співачка Земфіра на концерті у Москві виконала пісню українського рок-гурту “Океан-Ельзи” “Відпусти”. Відзначимо, що заспівала майже без акценту, і заспівала гарно, чим викликала бурхливі аплодисменти публіки.

Виступ виконавиці в Москві зірвав шквал овацій, а у контексті політичних подій пісня взагалі видається мало не героїзмом. До речі, раніше Земфіра виконувала цю ж пісню на концерті в Україні. А недавно до них приєдналася і виконавиця шансону Єлена Ваєнга.


На підтримку України заспівав раніше і Андрій Макаревич. Виконавець виконав композицію спільно з гуртом “Гайдамаки” та польським виконавцем Мацєєм Маленчуком.

Слухаємо композицію у виконанні рокерів трьох національностей:

Артисти заспівали трьома мовами - українською, російською та польською, і вийшла вона під назвою "Тільки любов залишить тебе живим". Раніше Макаревич випустив кілька неоднозначних композицій - він заспівав про “золоту епоху”, яка більше не повернеться, а також про братів, що “слухняно стали глистами”.Інші новини розділу