Сервіс Google викрив чоловіка, що обіцяв кинути палити Автор: lesya · Опубліковано: 21.07.2015 16:50 · Розділ: Життя

Добряче попсував нерви одному британцю сервіс від Google - він “видав з потрохами” чоловіка, що пообіцяв своїй дружині кинути палити.

Чоловік дав своїй жінці обіцянку більше ніколи не торкатися цигарок. Але у нього, схоже, на стало на це духу, і він таки поцмулював потайки від дружини. І все б нічого, якби не сервіс фотографій Google Street View, яким скористалася його дружина - програма показала їй її ж власного чоловіка з цигаркою в зубах.

Джулі Райдінг, мешканка графства Мерсісайд, що знаходиться на заході Англії, якраз прокладала маршрут до свого дому, використовуючи даний сервіс. І ось цілком несподівано на одному із зображень вона побачила власного чоловіка, що ховався з недопалком цигарки на одній із сусідніх вулиць.

Правда, коли прискіплива дружина влаштувала чоловікові допит, він почав оправдовуватися: мовляв, згущення біля його голови - це лише відретушоване обличчя, а зовсім не хмара диму, але Джулі не так просто обвести навкруг пальця. Врешті-решт британцеві довелося зізнатися, що він і справді іноді викурює кілька цигарок на день.

Після суперечок та вияснення стосунків подружжя таки дійшло компромісу: Джулі дозволила чоловікові палити, але натомість змусила його щодня по кілька годин вигулювати трьох собак. Це британцеві кинути палити явно не допоможе, тим не менше, прогулянки на свіжому повітрі обов’язково підуть йому на користь, переконана дружина курця.

До речі, скоро компанія Google планує запровадити платні електронні адреси пошти Gmail. Зараз триває тестування нового сервісу, який, як кажуть розробники, надасть користувачам можливість створювати адреси з довільним доменом.

В таких адресах після значка “@” може бути будь-який домен. Заплатити за послугу, за попередніми даними, доведеться біля двох доларів на місяць. При цьому офіційної презентації послуги не відбулося, а редакція GSMArena дізналася про її існування випадково: згадка про новий сервіс містилася на сайті Gmail у таблиці порівняння цін з Gmail для бізнесу. Поряд з послугою викликалося вікно, в якому користувачеві пропонувалося вказати, чи є у нього домен або його потрібно зареєструвати.

Зараз аналогічна послуга є доступною, та лише для тих, хто підписаний на сервіс Google Apps. А за нього доводиться платити від п’яти доларів за місяць - на таку суму зважиться не кожен, в той час як вартість послуги в два долари подарує компанії нових клієнтів, кажуть експерти.

Джерело: http://polit.ru/news/2015/07/21/google/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.