Британські школярі отримають безкоштовно по комп'ютеру micro: bit Автор: lesya · Опубліковано: 21.07.2015 15:46 · Розділ: Освіта

Британська система освіти кардинально відрізняється від нашої, і якщо українські та російські семикласники мають слабке поняття, що таке програмування, то у британських школярів все по-іншому - тут їм пропонують вивчати програмування з ранніх літ.

Тож якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина пов’язала життя з комп’ютером і мала в майбутньому гарну професію, відправляйте її на навчання у Британію, наприклад, у школу Братон: тут дитина отримає доступ до найновіших технологій, а також можливість вивчати програмування на суперсучасних міні-комп’ютерах, представлених недавно корпопрацією BBC.

Цей мініатюрний комп’ютер під назвою micro: bit. дозволить мільйонам британських школярів заглибитися в програмування ще на шкільній лаві. При цьому техніку британські дітлахи зможуть вивчати, як кажуть розробники, від самих основ, та ще й на безкоштовних засадах.

Пристрій, зізнаються його творці, є ідеальною платформою для інтернету. До нього можна підключати різні пристрої на кшталт мобільних телефонів та інших компактних комп’ютерів. Цей найбільш амбітний освітній проект за останні тридцять років, кажуть в корпорації.

micro: bit (фото з сайту www.digitalspy.co.uk)
micro: bit (фото з сайту www.digitalspy.co.uk)


Комп’ютер micro: bit має програмовану матрицю, що складається з двадцяти п’яти червоних світлодіодів. Всі вони розбиті на п’ять груп. Пристрій має дві кнопки та вбудований датчик руху. Підключатиметься він до блоку живлення, що працюватиме на двох пальчикових батарейках. Крім того, micro: bit матиме компас, який дозволить дізнаватися, в який бік направлено пристрій.

А ще тут є п’ять гнізд, щоб підключати до міні-комп’ютера інші пристрої. Є тут і Bluetooth.

Учні, які отримають цей комп'ютер, вчитимуться найпростішим навичкам програмування на спеціально створеному сайті. На сайті міститиметься чимало підказок та порад, а також учні зможуть провести віртуальний тест свого творіння - перед тим, як запустити його в розробку на базі micro: bit.

Поставки комп’ютерів у британські школи повинні розпочатися вже в жовтні цього року, тим більше, що BBC залучила до співпраці такі потужні компанії, як Microsoft і Samsung. Скористатися пристроями зможуть насамперед школярі у віці одинадцяти-дванадцяти років. У британській освітній системі це семикласники. Далі комп’ютери надійдуть у продаж по всій території країни, хоча є варіант того, що їх продаватимуть і за межами Британії.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.