Смартфон допоможе визначити психологічний стан людини Автор: lesya · Опубліковано: 21.07.2015 14:57 · Розділ: Нові технології

Якщо кілька років тому мобільний телефон використовувався виключно для зв’язку, то сьогодні його функціонал став набагато ширшим. Різні програми, які пропонують розробники додатків для смартфонів, покликані зробити наше життя простішим, зберегти наш час та нерви, зробити нас більш мобільними тощо. Тому сучасній людині, що намагається вписатися в шалений ритм життя, просто не обійтись без смартфона.

Добре те, що розробники мобільних технологій орієнтуються на різні верстви громадян, тож поряд з дорогими моделями на ринок все частіше виходять бюджетні смартфони, доступні по ціні для широкого кола користувачів. Гарно себе зарекомендували мобильные телефоны Elephone, що вийшли на ринок порівняно недавно: попри невисоку вартість, вони продемонстрували надійність та досить непоганий як для смартфона за п’ятдесят доларів набір функцій.

На такий смартфон можна встановити безліч корисних програм. Наприклад, таку, яка стежитиме за вашим психічним здоров’ям - в умовах пришвидшеного темпу життя та підвищеного рівня стресових факторів річ дуже актуальна.

Втім, навіть програму встановлювати не доведеться - вчені з Медичної школи Північно-західного університету Фейнберг провели дослідження, в результаті якого переконалися, що психічний стан користувачів можна відстежувати за тим, як вони використовують свій смартфон.

В рамках свого дослідження вчені провели спостереження за двадцятьма восьма учасниками. Вони відзначали, як часто піддослідні використовують свій смартфон, також визначали місце знаходження користувача, запитуючи разом з тим про його психологічний стан.

Фото з сайту hi-tech.mail.ru
Фото з сайту hi-tech.mail.ru

В результаті вчені вияснили, що люди, які перебувають у депресії, використовують свій смартфон не як засіб зв’язку, а як іграшку. Приблизно шістдесят вісім хвилин на день вони грали в ігри на смартфоні, в той час як люди, в яких проблем з психічним станом не було, витрачали на розваги всього сімнадцять хвилин на день.

При цьому ті учасники, в яких виявили схильність до депресії, тяжіли до самотності: у них не було ні сил, ні бажання спілкуватися з друзями і близькими.

Ще дослідники кажуть, що їхня методика оцінки психічного стану людей за тим,як вони використовують смартфон, виявляється точною у вісімдесяти семи відсотках випадків. І цей метод виявився навіть більш точним, ніж особисті бесіди з учасниками та традиційні анкетування.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.