В Ізраїлі судитимуть мера, що перейменував вулицю на честь коханки Автор: lesya · Опубліковано: 20.07.2015 21:24 · Розділ: Кримінал

Любов часто підштовхує людей на ризиковані та необдумані вчинки, при чому не оминає вона ні старих, ні молодих, не вибирає між політиками, громадськими діячами чи простими смертними. Не обійшла вона стороною і мера ізраїльського міста Ор-Єгуда, якому, правда, це почуття принесло більше неприємностей, аніж щастя. Недавно градоначальнику висунули звинувачення за двадцятьма п’ятьма статтями, серед яких значаться сексуальні домагання, розкрадання, шахрайство та перешкоджання правосуддю.

За даними сторони звинувачення, Давид Йосеф протягом своєї служби зловживав своїми повноваженнями. Серед багатьох інших гріхів він схиляв жінок, що були його підлеглими, до сексуальних взаємин, дарував їм подарунки, куплені на державні кошти. Це були не тільки якісь дрібнички, але й висококласні комп’ютери, подарункові сертифікати та навіть готівка.

Мера ізраїльського міста звинуватили у сексуальних домаганнях (фото з сайту cursorinfo.co.il)
Мера ізраїльського міста звинуватили у сексуальних домаганнях (фото з сайту cursorinfo.co.il)

У мера є дружина та двоє дітей. То ж, скоріше за все, і його кар’єра, і сімейне життя піде прахом після того, як діяння політика передали гласності. Відкритим залишається і питання вибору міри покарання звинувачуваного - є висока ймовірність того, що найближчі роки він проведе за ґратами.

Тим більше, що його діяння перейшли всі дозволені і навіть недозволені межі: ізраїльський політик навіть перейменував вулицю на честь своєї коханки. Правда, він спробував зробити так, щоб все було шито-крито. Але не так сталося як гадалося: легенду про те, що вулицю перейменували на честь педагога і музиканта Нісіма Балі, жителя Ор-Єгуда, швидко розвінчали. З’ясувалося, що Балі - це прізвисько однієї з колег мера, що мала з ним інтимні стосунки.

Ще сторона звинувачення оперує фактами, згідно з якими Давид Йосеф за час свого восьмирічного перебування на посту мера міста, звільняв та переводив у інші відділи колег-чоловіків, просуваючи по службі жінок, незалежно від того, якими були їхня кваліфікація та посадові обов’язки.

Спершу мер всю вину відхиляв, заперечуючи всі пред’явлені йому звинувачення. Але згодом йому таки довелося погодитися з окремими пунктами документу, зокрема з тими, в яких йшлося про сексуальні домагання та спонсорування жінок, які перебували з ним у близьких стосунках, за рахунок коштів держави. Зараз політик перебуває під домашнім арештом.


Інші новини розділу