У Німеччині пройшов чемпіонат з гри на повітряній гітарі Автор: lesya · Опубліковано: 20.07.2015 13:52 · Розділ: Музика

У Німеччині кількома днями раніше завершився оригінальний конкурс, в якому обрали найкращого в країні повітряного гітариста. Так, учасники конкурсу, що водинадцяте відбувся у Німеччині, позмагалися за звання кращого музиканта, що грає на уявній гітарі. Переможець конкурсу поїде до Фінляндії, де пройде чемпіонат світу з гри на уявних інструментах.

Цьогорічною переможницею конкурсу стала учасниця, що виступала під псевдонімом “Леді Свобода”. Дівчина, закутана в американський прапор, на сцені творила справжні чудеса: вона трясла волоссям в такт композиції, падала на коліна, розмахувала “гітарою”, словом, робила все, щоб її виступ публіка запам’ятала надовго.

Конкурс на кращого музиканта відбувся одинадцятого липня в невеликому німецькому містечку Кобленці, на території місцевого бару. Правила конкурсу досить прості: головне, щоб гітара була невидимою. А ще учасники можуть вибрати інструмент за бажанням - акустичну або електричну гітару. За титул переможця Леді довелося обійти ще чотирьох учасників. В якості призу дівчина отримала поїздку на чемпіонат світу, що відбудеться у фінському місті Оулу. Під псевдонімом Леді Свобода виступала Сабріна Шрамм.

Учасників конкурсу журі оцінювало за кількома параметрами. Це артистизм, оригінальність, техніка виконання, а також легкість гри на імпровізованому інструменті.

Переможниця конкурсу помітно виділялася з-поміж своїх конкурентів. Ще до початку конкурсу вона зізналася, що навіть якщо їй не вдасться виграти, вона все одно поїде до Фінляндії, адже там царює воістину “божевільна атмосфера”. Сабріна знає, про що говорить, адже в минулому році вона вже представляла Німеччину на чемпіонаті світу, що проходив в Оулу.

В залі, де проходив конкурс (у Кобленці), зібралося понад шістдесят глядачів. Тут панувала справжня рок-атмосфера. Пиво лилося ріками, а драйв був неймовірним. Але деякі учасники залишилися незадоволеними: Марк Дюмонт (Mark Dumont), представник федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія, поскаржився на те, що в Німеччині до змагань з гри на повітряній гітарі ставляться несерйозно і навіть трохи зневажливо.

В той час у Росії, Фінляндії та США до цих змагань ставляться набагато серйозніше, пояснює учасник конкурсу. Приміром, американські повітряні гітаристи мають пройти двадцять чотири відбіркові тури.

Джерело: http://www.dw.com/ru/%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%B2%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD

Інші новини розділу