Американець створив найбільш ексклюзивний сайт в світі Автор: lesya · Опубліковано: 19.07.2015 13:50 · Розділ: Цікаві факти

Замислюєтеся над створенням власного сайту чи созданием блога, але не знаєте з чого розпочати? Можете запозичити ідею в одного американця, який відкрив “найбільш ексклюзивний сайт” у світі. За період з тридцятого червня цього року відвідати сайт зайшло триста тисяч осіб. Але переглянути контент пощастило лише п’ятдесяти п’ятьом користувачам глобальної мережі.

Веб-дизайнер на ім’я Джастін Фолі, мешканець Сполучених Штатів, вирішив створити “найбільш ексклюзивний сайт на світі". Його ресурс отримав назву MostExclusiveWebsite.com. і відвідати сайт може тільки один гість, при чому період його перебування на сайті обмежується нетривалим проміжком часу.

Сам Джастін не без іронії заявляє, що його сайт дозволяє користувачеві хоча б на мить відчути себе важливою персоною, а щоб отримати право протягом однієї хвилини переглядати контент на сайті, потрібно придбати спеціальний електронний квиток.

За один раз на сайті може перебувати тільки один гість, та й то протягом шістдесяти секунд (фото з сайту http://www.unian.net/science/1096584-amerikanets-sozdal-samyiy-eksklyuzivnyiy-sayt-chtobyi-posmotret-kontent-nujno-otstoyat-ochered.html)
За один раз на сайті може перебувати тільки один гість, та й то протягом шістдесяти секунд (фото з сайту http://www.unian.net/science/1096584-amerikanets-sozdal-samyiy-eksklyuzivnyiy-sayt-chtobyi-posmotret-kontent-nujno-otstoyat-ochered.html)

При цьому контент, опублікований на сайті, не має якогось чіткого тематичного спрямування. Багато користувачів залишаються розчарованими, адже їм, після довгого очікування, пропонують переглянути фото котиків, які й так можна знайти в Інтернеті.

Коментуючи ідею створення цього незвичайного сайту, Джастін відзначив, що вирішив створити щось таке, що б суперечило базовим принципам Інтернету, а саме відкритості і доступності глобальної мережі: "Інтернет створили як відкриту і доступну мережу. Я подумав: а що якщо зробити сайт, який буде суперечити всім базовим принципам інтернету?"

Ресурс було запущено тридцятого червня. Всього за три перших дні існування Інтернет-проекту сайт спробувало відвідати триста тисяч осіб. Але пощастило лише невеликій частині охочих - всього п’ятдесят п’ять користувачів змогли погостювати на сайті. Багато хто каже, що заради цього їм довелося простояти в черзі більше восьми годин.

Продавати квитки позачергово Фолі не поспішає, хоча й зізнається, що готовий зробити це, якщо до нього зателефонує сам Барак Обама. “Якщо президент Обама зателефонує мені й попросить про виняток, я, звичайно ж, погоджуся", - додав розробник ексклюзивного ресурсу.


Інші новини розділу