Американець вирішив повторити весілля для дружини, що втратила пам'ять Автор: lesya · Опубліковано: 15.07.2015 22:00 · Розділ: Події у світі

Любов здатна творити чудеса, і заради своєї половинки люди готові піти на все. Недавно один американець заради своєї дружини вирішив ще раз зіграти весілля.

Справа в тому, що його новоспечена дружина втратила пам’ять, і хоч ти вбий не пам’ятала церемонії власного одруження. І ось її чоловік вирішив повторно зіграти весілля, щоб і він, і дружина, назавжди запам’ятали цей щасливий день.

Мешканець американського штату Теннессі Джеремі (Jeremy) одружився зі своєю дівчиною Джастіс Стампер (Justice Stamper) ще в минулому році, першого серпня. Але через кілька тижнів після весілля Джастіс потрапила в автомобільну аварію, в результаті чого у дівчини було діагностовано безліч травм. Крім того, дружина Джеремі частково втратила пам’ять.

Щоправда, медики зреагували швидко, і сумних наслідків вдалося уникнути. Та все ж через місяць Джастіс зізналася, що зовсім не пам’ятає останніх п’яти тижнів перед весіллям.

Жінка годинами розглядала святкові фотографії, але це не допомогло відновити спогади в пам’яті. Подумавши, Джеремі вирішив ще раз провести весільну церемонію.

А щоб оплатити всю цю церемонію, Джеремі завів сторінку на краудфандінговому сервісі GoFundMe. Чоловік попрохав у охочих допомогти п’ять тисяч доларів на всі витрати. Необхідну суму він зібрав всього за місяць. Повторна церемонія відбудеться першого серпня, але вже цього року.

Інший випадок, що теж демонструє силу кохання, стався у Норвегії: тут одна старенька підняла справжній переполох в будинку перестарілих. Жінка поїхала до свого коханця зі Швеції, але забула попередити про це персонал закладу.

В поліцію звернулися співробітники будинку престарілих «Вілберг», що знаходиться в норвезькому місті Ейдсвольд. Вони помітили на парковці ходунки, які залишила одна з мешканок закладу. Правда, все обійшлося: стареньку знайшли, і вона почувається чудово.

Виявилося, за літньою старенькою - жінці дев’яносто два роки - приїхав її бойфренд, який на п'ять років молодший за неї. Закохані поїхали до Стокгольма, але нікого про це не попередили.

Співробітниця закладу, з якого втекла старенька, дала інтерв’ю журналістам. Вона зізналася, що те, що сталося, це дуже зворушливо. Бабусі не було цілих десять днів, і вона не захотіла повертатися передчасно. Зате до вихідних жінка пообіцяла повернутися. Зі своїм “хлопцем” норвежка познайомилася ще до того, як її відправили в будинок перестарілих, і увесь час перебувала у нього.


Інші новини розділу