Вчені з'ясували, що дзеркала витягують з нас сили та молодість Автор: lesya · Опубліковано: 15.07.2015 16:22 · Розділ: Наука

Так уже закладено природою, що жінки полюбляють крутитися перед дзеркалом. Але недавно вчені заявили, що це досить небезпечне заняття - виявляється, дзеркала можуть витягувати з нас силу та молодість.

Відповідне дослідження проводилося американськими ученими. Дослідники довели, що дзеркало може чинити сильний вплив на людину, яка в нього зазирає, і цей вплив може бути як позитивним, так і негативним.

Якщо людина протягом тривалого часу розглядатиме себе в дзеркалі, їй стане погано, з’явиться втома і погіршиться пам’ять. Всі ці відчуття будуть сильнішими, якщо заглядати самому собі в очі.

Так, вчені кажуть, що якщо дивитися в дзеркало більше трьох хвилин, воно почне акумулювати енергію, перетворюючись таким чином на енергетичного вампіра.

Більше того, вченим вдалося встановити, що ті люди, які люблять довго дивитися в дзеркало на своє відображення, набагато швидше старіють.

Відбувається це тому, що в людини під час милування своїм відображенням у дзеркалі виснажується енергетичне поле, через що стійкість організму до впливу навколишнього середовища знижується.

Втім, є й радісні результати: науковці кажуть, що дзеркало може чинити й позитивний вплив на того, хто в нього дивиться. Головне - дивитися на себе й посміхатися - у такий спосіб можна зарядитися позитивною енергетикою.

Це стає можливим завдяки тому, що енергія здатна відбиватися від дзеркала, повертаючись до людини, а це допоможе підняти настрій та протистояти стресам.

Любителям довго розглядати себе у дзеркалі є над чим замислитися. І не лише жінкам, але й чоловікам, тим більше, що недавно британські вчені з’ясували досить несподіваний факт: виявляється, представники сильної половини людства зазирають у дзеркало частіше, ніж це робить протилежна стать.

Чоловіки зазирають в дзеркало частіше, ніж жінки (фото з сайту sports-strong.ru)
Чоловіки зазирають в дзеркало частіше, ніж жінки (фото з сайту sports-strong.ru)


Так, за підрахунками британських фахівців, середньостатистична жінка зазирає в дзеркало протягом дня біля шістнадцяти разів. При цьому робить вона це здебільшого з практичною метою - подивитися, чи не розсунулася зачіска, чи не потік макіяж, іншими словами, чи все в порядку із зовнішністю. А ось чоловіки до чого зазирають в дзеркало в середньому до двадцяти трьох разів на день, так ще й роблять це заради того, щоб помилуватися своїм відображенням - накачаним торсом чи стильним вбранням.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Investigation/zerkala_mogut_vytyagivat_molodost_i_sily_iz_cheloveka.html

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.