Американець врятував доньку від смерті за допомогою селфі-палки Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2015 12:03 · Розділ: Життя

Палка для селфі, цей безглуздий аксесуар, неодноразово ставав причиною прикрих інцидентів. Але один мешканець Техасу, схоже, до кінця життя буде йому вдячний. Деріку Джонсу (Derrick Johns) палка для селфі допомогла врятувати від смерті свою шістнадцятирічну дочку Ерін (Erynn). Якщо б не селфі-палка, підліток, скоріше за все, загинув би.

Сталося це, коли батько з донькою відпочивали на острові Нантакет, що в штаті Массачусетс. Джонс з донькою плавали в Атлантичному океані, знімаючи все на камеру GoPro, яку прикріпили до штатива. Сталося так, що обох несподівано підхопила сильна течія. Ерін почала тонути, але Дерік простягнув їй селфі-палицю. Дівчина схопилася за аксесуар, і це допомогло їй доплисти до берега.

Ерін сама вибралася на пляж, а ось її батька в останній момент підхопила течія і віднесла далеко від берега. Врятуватися йому допомогли рятувальники та інші відпочиваючі. Джонс, що колись проходив службу морським піхотинцем, зізнався, що цей інцидент воістину найстрашнійший в його житті.

Селфі-палиця стала порятунком для шістнадцятирічної американки (фото з сайту bnews.kz)
Селфі-палиця стала порятунком для шістнадцятирічної американки (фото з сайту bnews.kz)

Втім, далеко не завжди все закінчується добре. Дуже часто надмірне захоплення селфі стає причиною каліцтв та навіть смертей. Люди нехтують елементарними правилами безпеки, і часто все закінчується трагічно.

Приміром, кількома днями раніше один мешканець Великобританії загинув, бажаючи зробити селфі на тлі грози. Блискавка вдарила в монопад, і чоловік загинув.

Стався випадок на території національному парку Брекон-Біконс, що знаходиться на півдні Уельсу.

За словами очевидців, британець, що вирішив зробити селфі у негоду, був не один - охочих зробити знімки на свій телефон під час сильної грози було декілька. Вони видерлися на найвищу гору, забувши про елементарні правила поведінки під час грози.

Під час удару блискавки ще двоє британців отримали травми, і їх доставили у лікарню.

Знімаючи селфі, слід бути гранично обережними (фото з сайту kakpravilino.com)
Знімаючи селфі, слід бути гранично обережними (фото з сайту kakpravilino.com)


Є також чимало екстремалів, які забираються на дахи багатоповерхівок, щоб зробити ефектну фотографію. Однак один необережний рух, і знімки стають останніми у їхньому житті. Тому сьогодні навіть публікують спеціальні інструкції для любителів селфі, покликані вберегти необережних людей від загибелі.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/07/10/selfiestick/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.