Мадонні заборонили вхід на бродвейський мюзикл Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2015 08:25 · Розділ: Музика

Навіть якщо ви - прославлена знаменитість, це зовсім не означає, що вам все дозволено. І якщо ви раптом поводитиметеся неналежним чином, вас покарають, як і простого смертного. Принаймні, у США: недавно відомій співачці Мадонні заборонили вхід на бродвейський мюзикл.

Керівництво бродвейського мюзиклу "Хемілтон" прийняло рішення внести співачку до "чорного списку" та заборонити їй вхід в зал для глядачів після того, як Мадонна неналежним чином поводилася на одному зі спектаклів.

Правда, сталося це ще в квітні - навесні цього року співачку попросили покинути аудиторію, але чому саме керівництву мюзиклу довелося так вчинити, стало відомо тільки зараз.

Виявляється, під час вистави співачка поводилася жахливо. Вона голосно розмовляла по мобільному, нікого не соромлячись і, схоже, не розуміючи, що на виставах слід поводитися по-іншому.

Актори, що стояли на сцені, бачили перед собою чорну порожнечу залу і добре освітлене обличчя Мадонни, яка увесь час розмовляла по телефону. Її обличчя освітлювалося екраном від смартфона, і так тривало більше половини часу, пояснює один з акторів "Хемілтона" Джонатан Грофф.

Режисеру мюзиклу Лін-Мануелю Міранді така ситуація дуже не сподобалася. Він вирішив, що поведінка Мадонни є вагомою причиною заборонити їй будь-коли повертатися на "Хемілтон".

Лін-Мануель розповів, що співачка протягом усього другого акту писала повідомлення на своєму смартфоні, тому йому довелося попросити менеджмент сцени не пускати знаменитість ні на шоу, ні за лаштунки.

Як на заборону відреагувала сама Мадонна, не повідомляється. Може, вона перегляне свою поведінку, але, скоріше за все, цього не станеться. Тим більше, що слава та популярність співачки дозволяють їй трохи зірково "похворіти”: недавно Мадонна представила кліп, в якому знялися такі знаменитості як Бейонсе, Каньє Уест, Ріта Орі, Майлі Сайрус, Кеті Перрі, Нікі Мінаж та інші артисти. Кліп вийшов під назвою Bitch I'm Madonna.

До речі, в схожі ситуації співачка потрапляє вже не вперше. Два роки тому техаська мережа кінотеатрів Alamo Drafthouse також вирішила внести виконавицю в “чорний список”. Сталося це після того, як під час показу картини "Дванадцять років рабства", що проходив в рамках нью-йоркського кінофестивалю, Мадонна увесь час відсилала текстові повідомлення. Одній з глядачок це не сподобалося, і вона попросила порушницю припинити бавитися телефоном, тим більше, що в кінотеатрах мережі діє сувора заборона на використання мобільного. Згодом виявилося, що порушниця - це і є сама Мадонна, яка досить грубо відповіла глядачці, що зробила їй зауваження: "Це ділові переговори, рабовласнице”, - відрізала співачка і продовжила займатися своїми справами далі.


Інші новини розділу