У США призначена премія за інформацію про викрадені туфлі героїні "Чарівника країни Оз" Автор: lesya · Опубліковано: 13.07.2015 23:31 · Розділ: Життя

Хочете заробити мільйон доларів? - Будь ласка - в Сполучених Штатах вам залюбки заплатять цю суму. Правда, лише тоді, коли ви поділитеся інформацією, яка допоможе знайти червоні атласні туфельки, в яких у далекому 1939 козиряла героїня знаменитого фільму "Чарівник країни ОЗ" (The Wizard Of Oz, 1939). Туфлі були зшиті якраз на ніжку актриси Джуді Гарленд, яка й виконала в картині головну роль.

Червоні туфлі на підборах, посипані блискітками, були викрадені з музею, розташованого в місті Гранд-Рапідс, що в штаті Міннесота. Саме тут свого часу народилася Гарленд. Повідомляється, що якраз у серпні цього року виповниться десять років з того часу, коли туфлі зникли з музею.

Правда, адміністрація музею не розголошує подробиць угоди та особистості людини, що пообіцяла таку велику суму за будь-яку інформацію стосовно місця знаходження туфель. Але директор музею Джон Келш зізнався, що цей таємничий добродій - це мешканець штату Арізона, що є неабияким шанувальником таланту покійної актриси Джуді Гарленд.

Вкрадені зловмисниками туфлі були застраховані на суму в один мільйон доларів, але тепер, вважають експерти, їхня вартість може зрости до трьох мільйонів зелених.

За інформацію про червоні атласні туфлі мешканець Арізони готовий заплатити мільйон доларів (фото взято з сайту www.vladtime.ru)
За інформацію про червоні атласні туфлі мешканець Арізони готовий заплатити мільйон доларів (фото взято з сайту www.vladtime.ru)

Всього було чотири пари таких туфель - їх спеціально для зйомок замовила студія Metro-Goldwyn-Mayer. Це були однаковісінькі туфлі, зшиті з червоного атласу та посипані блискітками - саме вони, за сюжетом фільму, допомогли Дороті Гейл, яку зіграла Гарленд, повернутися до рідного Канзасу після низки пригод у чарівній країні.

Дві пари цих туфель зараз перебувають в американських музеях. Одну можна побачити в музеї Смітсонівського інституту у Вашингтоні, а іншу виставлять в Американській академії кінематографічних мистецтв і наук. Другу пару туфель придбали інвестори, очолив яких знаменитий актор Леонардо Ді Капріо. Взуття планують виставити у музеї Академії, будівництво якого цього року розпочнуть у Лос-Анджелесі.

Всього таких туфель було чотири пари (фото з сайту www.amic.ru)
Всього таких туфель було чотири пари (фото з сайту www.amic.ru)

Третя пара легендарних туфель є частиною приватної колекції, а четверту й досі розшукують правоохоронці з усього світу.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.