Британка змінила ім'я, щоб відновити втрачений доступ до Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 13.07.2015 18:07 · Розділ: Розваги

Надмірна пристрасть до соціальних мереж та Інтернету часом штовхає людей на незрозумілі вчинки: заради відновлення доступу до своєї сторінки в соціальній мережі “Фейсбук” одна британка навіть зважилася змінити ім’я.

Щоб відновити втрачений доступ до свого акаунту, молода мешканка Британії вирішила відмовитися від свого справжнього імені, взявши в якості офіційного імені свій псевдонім, який до цього часу використовувала в соціальних мережах.

Тепер тридцятилітня Джемма Роджерс у всіх офіційних документах підписуватиметься як Джеммароїд.

Псевдонім став офіційним іменем британки, і тепер вона не Джемма Роджерс, а Джеммароїд фон Лаалаа.

Свою сторінку в соціальній мережі Facebook Джемма створила в 2008 році. Щоб уникнути нав’язливих запитів у друзі від користувачів, з якими вона не має бажання спілкуватися, вона придумала собі кумедний псевдонім. Але недавно жінка отримала повідомлення, яке й стало початком її “перетворення”.

Їй прийшло повідомлення від Facebook з проханням надіслати підтвердження того, що її ім'я та аккаунт є справжніми.

Джемма злякалася. Вона подумала, що її сторінку можуть заблокувати, отож і вирішила обдурити адміністрацію чи представників мережі, що займалися перевіркою. Вона вислала перевіряючим фотографії своїх документів, у яких в якості імені вказувався мережевий псевдонім - Джеммароїд фон Лаалаа. Фотографії було відретушовано, і то досить вміло, але співробітники Facebook розгадали хитрість, на яку пішла британка, і їй заблокували доступ до сторінки. Сталося те, чого так боялася Джемма.

Бажаючи відновити доступ до свого акаунту, Джемма вирішила офіційно змінити ім’я. Нові документи вона відправила адміністрації Facebook. І навіть незважаючи на такі крайні заходи, адміністрація соціальної мережі поки що відмовляється відновлювати жінці втрачений доступ.

«Я втратила всі свої фотографії, повідомлення та дорогоцінні спогади», - скаржиться журналістам британка, якій тепер доведеться все життя ходити з курйозним псевдонімом. І це при тому, що жінка вже виробила водійські права та інші документи на нове ім’я. Представники соціальної мережі заявили, що перед тим, як відновити доступ до акаунта, вони повинні достеменно вивчити проблему, а вже тоді винести свій вердикт.

Джемма Роджерс є мешканкою Лондону, проживає вона в столичному районі Луїшем. Займається Джеммароїд холістичною медициною.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.