У Львові риштування впало на майданчик ресторану Автор: lesya · Опубліковано: 13.07.2015 16:45 · Розділ: Життя

Відомо давно, і не потребує доказів той факт, що для будівельних робіт слід підбирати якісні матеріали. Щоб будівля прослужила довго, без аварій та прикрих інцидентів, варто купувати продукцію перевіреного виробника, який готовий нести відповідальність за пропонований споживачеві товар.

При чому стосується це не лише самих будівельних матеріалів, але й супутньої продукції, що для будівництва будівель чи ремонтних робіт не використовується, але є невід’ємною частиною будівельного процесу. Риштування, будівельні візки і тачки - все це має бути якісним і надійним, як на http://stroyteh.ua/category/tachki/, щоб не сталося, бува, так, як цими днями у Львові.

В самісінькому центрі Львова кількома днями раніше, якраз на розі вулиць Друкарської та Лесі Українки, на літню терасу від ресторану Шампанер впали металеві риштування. На щастя, ніхто не постраждав, адже гості розважального закладу встигли підхопитися зі своїх місць та втекти з майданчика.

Фото з сайту http://news.bigmir.net/ukraine/916003-Vo-L-vove-stroitel-nye-lesa-upali-na-plocshadku-restorana
Фото з сайту http://news.bigmir.net/ukraine/916003-Vo-L-vove-stroitel-nye-lesa-upali-na-plocshadku-restorana

Риштування належали готелю Reikartz Медіваль, а сам інцидент стався десятого липня понадвечір.

Фотографії повалених риштувань, що валяються на понищеному літньому майданчику, не забарилися: їх одразу ж виклали на Facebook очевидці події.

Власники ресторану підтвердили, що падіння риштувань - це не фейк, і зараз ведеться слідство - з’ясовують причини падіння риштувань. На місце події було викликано міліцію, власників готельного комплексу Reikartz Медіваль та представників будівельної фірми, яка проводила ремонтні роботи і, по ідеї, повинна була відповідати за риштування.

Щось непевне діється у Львові… То риштування ні з того, ні з сього впаде мало не на голови відвідувачам ресторану, то сцена в театрі обвалиться…

Так, наприкінці червня цього року в Національному академічному драматичному театрі ім. Заньковецької сталася подія, що сколихнула громадськість: не витримавши натиску відвідувачів, що вийшли за автографом, сцена закладу несподівано провалилася, а присутні на ній люди впали в яму двометрової глибини.

Стався інцидент після концерту "Потап і діти". Старенькі дошки, не витримавши напливу глядачів, розійшлися, і більше двадцяти осіб впали в оркестрову яму.

Всього в яму провалилося більше двадцяти осіб, серед яких були і дорослі, і діти, і навіть одна жінка з дворічним немовлям на руках. Почалася паніка, та, на щастя, ніхто не постраждав.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.