Apple запатентувала новий спосіб рукописного введення тексту Автор: lesya · Опубліковано: 13.07.2015 11:15 · Розділ: Нові технології

Компанія Apple активно працює над удосконаленням своїх пристроїв. Недавно спеціалісти інтернет-гіганта запатентували нову технологію рукописного введення тексту.

При цьому патентна заявка, що з’явилася буквально кількома днями раніше, описує не саму техніку введення, а стосується процесу рукописного введення тексту на пристроях компанії.

Патент отримав назву «Інтерфейс безперервного рукописного введення». Він, твердять розробники, стане дуже корисним для людей, що займаються бізнесом, та для студентів.

Суть нової технології полягає в наданні користувачам максимальної зручності для введення тексту, такої, яку відкриває нам звичайний папір.

Фото з сайту vido.com.ua
Фото з сайту vido.com.ua


На сьогоднішній день було представлено чимало технологій рукописного введення тексту, однак основна складність при їх використанні полягала в обмеженнях, які визначали час очищення поля для введення тексту і його межі. Спеціалісти компанії Apple, схоже, знайшли рішення цієї проблеми.

Патент компанії відкриває новий спосіб фіксації тексту і його динамічну обробку. Коротше кажучи, написані літери розпізнаватимуться практично одразу після їх введення, а вже написаний текст виводитиметься на другий план, що дозволятиме користувачеві писати нове повідомлення поверх вже введеного тексту.

Щоб відредагувати текст, знадобляться віртуальні клавіші. Вони дозволять видаляти написані символи та переписувати їх. Технологія відкриє й інші дії, можливі при ручному письмі.

В якості пристрою для введення рукописного тексту може використовуватися як палець, так і стилус.

У компанії сподіваються, що нова технологія зробить використання пристроїв Apple ще зручнішим. Поки що невідомо, коли розробку впровадять у життя та коли у користувачів з’явиться можливість купити ноутбуки Apple в Краснодаре з новою технологією рукописного введення тексту, невідомо, проте, за деякими даними, технологія стане доступною вже в найближчому році.

До речі, раніше розробники компанії вже працювали над удосконаленням технологій рукописного введення текстів та створенням аксесуарів, які б зробили ці технології максимально зручними. В минулому році було подано патентну заявку на створення фірмового стилуса, який би полегшив роботу з тринадцятидюймовим iPad. Авторами розробки виступили Дебора Голдсміт (Deborah E. Goldsmith) і Карен Мішра (Karan Misra), а заявку на патент вони подали восени минулого року.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.