7 психологічних хитрощів, що зроблять життя простішим Автор: lesya · Опубліковано: 09.07.2015 11:23 · Розділ: Психологія

Психологія – дуже цікава наука, і якщо освоїти її ази, можна стати досить успішним у житті. Навіть елементарні психологічні навики дозволять легше долати стреси, швидше домовлятися з партнерами та впевненіше приймати рішення. Словом, психологія це те, що знадобиться кожному з нас у повсякденному житті.

Тому дистанционное обучение психологии – це те, що може стати вам у пригоді, особливо якщо в житті чи в роботі ви багато спілкуєтеся з іншими людьми.

А ми пропонуємо вам кілька прийомів і психологічних хитрощів, які допоможуть зробити життя кращим і легшим.

1. Якщо ви перебуваєте в компанії, і вам постійно видається, ніби хтось не зводить з вас ока, спробуйте позіхнути – якщо хтось із присутніх позіхне за вами, то він і є тією людиною, що потайки за вами стежила.

2. Якщо ви несете важку сумку, а ваш співрозмовник і гадки не має, що слід допомогти, а прямо про це сказати неохота, просто всуньте йому потримати свої речі під час жвавої бесіди – він і не помітить, коли та як «заартачився».

Пчихологію варто знати і для того, щоб розуміти, коли вами маніпулюють (фото взято з сайту www.infoniac.ru)
Пчихологію варто знати і для того, щоб розуміти, коли вами маніпулюють (фото взято з сайту www.infoniac.ru)

3. Якщо хочете, щоб дитина з’їла картоплю, не запитуйте її, голодна вона чи ні. Просто поцікавтесь, скільки картоплин класти у тарілку. Так ви нібито й даєте дитині вибір, та насправді він уже зроблений за неї. До речі, цей прийом дієвий не лише у випадку з дітьми - часто так можна дізнатися правду.

4. Коли необхідно у когось щось попрохати, озвучуючи прохання, кивніть головою – цей простий жест змусить людину погодитися з вами на підсвідомому рівні. І так вам буде набагато легше домогтися того, про що ви просите.

5. Не знаєте, як нейтралізувати недоброзичливця, сядьте поруч зі своїм ворогом. Виявляється, люди ніколи не говорять погано про тих, хто сидить поряд з ними.

6. Якщо хочете, щоб до вашої думки поставилися серйозно, прикиньтеся, ніби її підказав вам ваш батько – в переважній більшості люди серйозно ставляться до батьківських порад.

Щоб позбутися нав'язливої мелодії, просто подумайте про її кінець (фото з сайту mirfactov.com)
Щоб позбутися нав'язливої мелодії, просто подумайте про її кінець (фото з сайту mirfactov.com)

7. Не можете викинути нав’язливу мелодію з голови? Спробуйте думати про завершення пісні. Людські мізки зациклюються на незакінчених речах, а ось кінцівка допоможе викинути нав'язливу пісню з голови.


Інші новини розділу