Українці матимуть можливість замовити депутатське застілля Автор: lesya · Опубліковано: 09.07.2015 12:46 · Розділ: Суспільство

Якщо у вас намічається ювілей, весілля чи якесь інше свято, і ви хочете влаштувати розкішне святкування, можете організувати «депутатське» застілля, і за кругленьку суму відпочити так, як відпочивають наші депутати.

Так, кількома днями раніше парламентська їдальня опублікувала оголошення, в якому йшлося, що всі бажаючі можуть скористатися послугами Їдальні Управління справами апарату Верховної Ради України.

В оголошенні зазначається, що їдальня надаватиме послуги з обслуговування корпоративних та особистих заходів, корпоративів, фуршетів та інших видів відпочинку, проте з питань проведення святкувань звертатися потрібно як мінімум за два дні до проведення святкування. До оголошення додається номер телефону керівника закладу Станіслава Поліщука.

Щоб розвідати, які ціни та у скільки обійдеться банкет депутатського рівня, до пана Поліщука зателефонувала журналістка одного видання, розповівши вигадану історію, нібито дванадцятого вересня в неї має відбутися весілля на виїзді. Церемонія, зазначила вона, пройде в парку "Феофанія". А потім "молодята" планують організувати для гостей банкет.

По телефону виявилося, що в президентській їдальні страви готують тільки тоді, коли ви споживатимете їх на іншій території – на вивіз. Потрібно мати свій транспорт, а також враховувати, що на дванадцяте вересня може бути запланована сесія Верховної Ради, і тоді з приготуванням страв можуть виникнути проблеми. Втім, їх можна буде вирішити, приїхавши зі своїм транспортом та забравши посуд, їжу, людей, - пояснив Поліщук.

Що стосується цін, то працівники їдальні заявили, що вони цілком прийнятні. Порції журналістці пообіцяли приготувати великі, в салати додаватимуть маслини, дорогі сири та креветки, і навіть дозволили частину продуктів принести самим. Приміром, кухарі можуть зготувати якусь делікатесну рибу за рецептом замовника.

Про алкоголь повністю доведеться подбати замовникам, адже президентська їдальня не торгує алкоголем зовсім.

А ще кухарі розповіли, що найчастіше замовляють народні депутати. «Канапе, бутерброди, гострі закуски з баклажанів та сирно-часниковою начинкою, ікра в тарталетках – ось улюблені страви українських депутатів», - кажутьспівробітники закладу. Втім, бувають різні випадки. Є скромні депутати, які замовляють банкет на тридцять персон, прохаючи, щоб в їдальні вклалися в дві тисячі гривень. А є такі, що люблять погуляти на широку ногу, і за двадцять осіб готові заплатити не менше дев’яти тисяч гривень. А хтось пригощає гостей бутербродами з салом.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.