В Данії почнуть продавати пиво, виготовлене з сечі Автор: lesya · Опубліковано: 08.07.2015 13:54 · Розділ: Цікаві факти

Цікаву пропозицію підготували цими днями для мешканців та гостей Данії: тут людям пропонуватимуть пиво, виготовлене з… сечі. Автори ідеї розраховують, що їх оригінальний проект підтримає не менше сотні тисяч осіб.

Пригощати пивом, виготовленим із сечі, планують гостей музичного фестивалю в Данії. В якості сировини для приготування традиційного напою за нетрадиційним рецептом використовуватимуть сечу тих, хто зважиться на подібний експеримент.

Організатори проекту розповіли, що мають намір залучити до дійства як мінімум сто тисяч осіб. Їх сечі вистачить для того, щоб зварити двадцять п’ять тисяч літрів пива, і пива не простого, а живого.

Зібрану сечу використовуватимуть в якості добрива для вирощування особливого сорту ячменю, який використовують у пивоварінні.

Проект отримав назву «From P* ss to Pilsner», що можна перекласти як «Від сечі до пільзенського пива»).

Недавно акція зі збору сечі відбулася в рамках найбільшого в Європі музичного фестивалю Роскілл, що проходив на острові Зеландія, що знаходиться в Данії. Проект виявився спільною ініціативою організаторів фестивалю та представників Ради з сільського господарства та продовольства (DAFC).

В рамках акції відвідувачам та учасникам фестивалю запропонували справити нужду в спеціальну посудину, виготовлену з металу. На банці красувався напис із закликом поділитися відходами життєдіяльності свого організму з датськими фермерами – вони знають унікальний рецепт, за яким сечу можна зворотно перетворити на пиво.

Фермери обіцяють приготувати пиво за особливим рецептом (фото з сайту novosti-rossii.ru)
Фермери обіцяють приготувати пиво за особливим рецептом (фото з сайту novosti-rossii.ru)

Представники Ради сільського господарства та продовольства Данії розповіли, що спеціальні сечоприймачі також було встановлено поруч зі сценою, щоб в унікальній акції змогли взяти участь не лише гості свята, але й музиканти.

Втім, на пиво, зварене за особливим рецептом, який знають датські фермери та яким не поспішають ділитися з громадськістю, доведеться зачекати. Скуштувати унікальний напій гості свята зможуть на фестивалі в Роскіллі в 2017 році.

Мета, яку ставили перед собою автори ідеї, - проста і зрозуміла: вони хочуть позитивно вплинути на навколишнє середовище. Крім того, організатор акції очікують, що така ініціатива дозволить їм змінити підхід до збору та утилізації органічних відходів.


Інші новини розділу