Глава лейбла Universal знищив все демозаписи Емі Уайнхаус Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2015 19:40 · Розділ: Музика

Цими днями глава студії Universal Music заявив, що прийняв рішення знищити всі демозаписи знаменитої співачки Емі Уайнхаус, яка померла кілька років тому. Зробив він це «заради поваги» до Емі.

Так, кількома днями раніше глава британського філіалу музичної студії Universal Music Девід Джозеф зізнався, що наказав знищити всі до єдиного демозаписи, які залишилися в студії після смерті співачки Емі Уайнхаус і які їй належали. Його наказ вже втілено в життя.

Ще Девід Джозеф пояснив, чому саме вирішив так вчинити. Просто йому не хотілося, щоб записи співачки згодом хтось використовував, і поки він на цій посаді, то не давав цього зробити. Та оскільки Джозеф усвідомлює, що і його перебування на посаді – тимчасове, а потім хтось може дотримуватися іншої політики, він і вирішив знищити записи.

«Це питання поваги пам'яті Емі. Не хочу, щоб вокальні треки з цих записів хтось використовував, поки я на цій посаді. Тепер ніхто не зможе цього зробити і після мене», - заявив Джозеф.

Рішення не допустити випуску посмертних альбомів співачки глава компанії прийняв після того, як попрацював над створенням документального фільму режисера Азіфа Кападіа, що вийшов у світ під назвою «Емі». Джозеф був виконавчим продюсером картини, а її прем'єра відбулася на Каннському фестивалі в цьому році.

Записи емі уайнхаус було вирішено знищити (фото з сайту www.zastavki.com)
Записи емі уайнхаус було вирішено знищити (фото з сайту www.zastavki.com)

Знищені демозаписи було зроблено під час роботи Уайнхаус над її третім альбомом, що мав вийти у світ після появи таких платівок, як Frank та Back to Black. Чотири роки тому двадцятисемирічна співачка, що довший час боролася з алкогольною та наркотичною залежністю, померла від отруєння.

Емі Уайнхаус за свою кар’єру отримала чимало нагород. У 2008 році вона стала першою британською виконавицею, яка здобула одразу п'ять премій «Греммі». А в рік її смерті, в 2011-му, студія Universal випустила посмертну збірку Уайнхаус під назвою «Lioness: Hidden Treasures». Тепер збірка стане останньою платівкою виконавиці.

Чутки про те, що існують невидані композиції Емі, підтвердилися в 2011 році. Саме тоді композитор Стефан Скарбек в інтерв'ю з Rolling Stone зізнався, що роботи, над якими вони працювали спільно з Емі, належать главі компанії Universal.

«Ми записували різні пісні, здебільшого це були такі, як Monkey Boy. Це був просто веселим творчий експеримент», - заявив він.


Інші новини розділу