Rémy Martin розробив "розумну" пляшку, щоб захистити свій коньяк від підробок Автор: lesya · Опубліковано: 08.07.2015 10:52 · Розділ: Нові технології

Щоб захистити свою продукцію від підробок, знаменитий виробник коньяку Rémy Martin вирішив розливати свій напій у пляшки нового зразка – розумні пляшки, які «повідомлятимуть», що ви купуєте автентичну продукцію.

Розумну пляшку було створено спеціалістами Rémy Martin у співпраці з компанією Selinko. Інформація про створення унікальної смарт-пляшки, яка повинна захистити продукцію від підробок, з’явилася на сайті виробника.

Розробники розповіли, що обладнали пробку, якою закоркували напій, спеціальним чіпом NFC (цю технологію використовують для проведення безконтактних грошових розрахунків).

Технологія, як твердять виробники, стане надійним засобом від фальсифікацій: після відкриття пляшки, чіп збереже статус відкритої, а потенційний покупець, у якого на смарфтон буде встановлено спеціальний додаток, зможе прямо в магазині з’ясувати, що перед ним: оригінальний напій чи неякісна підробка.

Ще пробка з чіпом міститиме дані про напій, а також унікальний ідентифікатор конкретної пляшки.

Елітний коньяк тепер стало неможливо підробити (фото з сайту http://nr2.ru/News/culture_and_science/Probku-nauchili-zashchishchat-podlinnost-konyaka-VIDEO-100722.html)
Елітний коньяк тепер стало неможливо підробити (фото з сайту http://nr2.ru/News/culture_and_science/Probku-nauchili-zashchishchat-podlinnost-konyaka-VIDEO-100722.html)

Шанувальники марки зможуть отримати приємний сюрприз – для цього їм знадобиться відсканувати відкорковану пляшку смартфоном, і тоді компанія надасть знижки, спеціальні ціни та бонуси на продукцію коньячного дому.

Перші суперзахищені пляшки з NFC-чіпами повинні з’явитися вже цієї осені у Китаї – колисці брендових підробок.

До речі, творіння Rémy Martin – це далеко не перша «розумна» пляшка, створена вченими на сьогоднішній день. Недавно розробники запропонували свій варіант пляшки для води. Проект отримав назву HidrateMe.

Розроблену тару потрібно синхронізувати зі спеціальним додатком на смартфоні чи пристрої на кшталт Apple Watch. Пляшка постійно нагадуватиме користувачеві, скільки ж води йому потрібно випити протягом дня.

При цьому з інших пристроїв гаджет братиме інформацію про користувача, про рівень його фізичної активності, стан здоров’я, погоду. Аналізуючи всі ці дані, спеціальна пляшка вираховуватиме кількість води, яку потрібно спожити протягом дня.

Об’єм «розумної пляшки» - сімсот десять мл, і виготовлена вона з пластику. Гаджет оснащений спеціальним світлодіодом, і повинен надійти в продаж вже наприкінці цього року. Коштуватиме одна така пляшка сорок п’ять доларів.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.