Вчені з'ясували, чому жінки люблять жорстокі відеоігри Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2015 17:20 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені проводять чимало досліджень, щоб підтвердити або спростувати стереотипи, пов’язані з чоловіками та жінками. Недавно вони з’ясували, що жінкам, які традиційно вважаються істотами більш м’якосердими, ніж чоловіки, неабияк подобаються жорстокі відеоігри. При цьому спеціалісти ще й спробували пояснити, чому ж, власне, так відбувається.

Всупереч статистиці минулих років, яка твердила, ніби жінки в переважній більшості байдужі до жорстоких відеоігор, нове дослідження показує, що це не зовсім так. Точніше, зовсім не так. Вчені виявили, що жінки теж люблять екранну жорстокість, і в цьому вони практично наступають на п’яти чоловікам.

На першому етапі експерименту вчені провели опитування представників обох статей, в результаті чого з’ясували, що ті люди, яким подобаються жорстокі відеоігри, набагато більше цікавляться сексом, ніж ті, хто таких схильностей не виявляє.

На другому етапі експерименту, участь в якому взяли п’ятсот геймерів – представників обох статей, учасників запитували, чи відчувають вони себе сексуальними, граючи в жорстокі відеоігри. Ще добровольців попросили оцінити себе як потенційних партнерів для романтичних взаємин.

Дослідження проводилося з Університету Нового Південного Уельсу. І ось що з’ясувалося: жінки-геймери, котрі люблять жорстокі відеоігри, почуваються красивішими і упевненішими, ніж ті, хто ці ігри не любить. В плані сексу жорстокі ігри також додають жінкам упевненості.

У чоловіків такий зв’язок не простежується, тобто любов до жорстоких відеоігор ніяк не впливає на те, як чоловіки оцінюють себе в якості сексуального партнера.

Інше дослідження, проведене британськими ученими, відеоігор не стосується. Але стосується воно чоловіків та жінок, і такої «нежіночої» справи, як автосервіс. Як виявилося, в автосервісах з жінок здирають за послуги набагато більше, аніж з чоловіків.

Дослідження проводили співробітники журналу Auto Express у співпраці з колегами з інтернет-сервісу ClickMechanic – вони відправили автомобіль Ford Focus 2011 року випуску, в якому слід було замінити зчеплення, на ремонт в десяти містах. Всього авто відвідало сто вісімдесят чотири сервіси.

І ось що вийшло – у восьми містах з жінок норовили взяти більше, ніж з чоловіків. При цьому в деяких містах різниця складала цілих тридцяти відсотків!

І лише в Ліверпулі та Единбурзі з жінок-водіїв взяли менше, ніж з чоловіків.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.