Українська митниця стане непомітною для бізнесменів Автор: lesya · Опубліковано: 07.07.2015 13:33 · Розділ: Економіка

Ті, хто веде бізнес за кордоном, знають, як іноді буває важко ввезти в Україну товар, придбаний в інших країнах. Митні збори, якісь податки, незрозумілі процедури – все це може вивести з рівноваги навіть досвідчених та битих бізнесменів. Особливо гостро постає ситуація з продукцією, що швидко псується, адже для такого товару навіть кілька голин простою на митниці можуть стати критичними.

З цієї причини краще заручитися підтримкою спеціалістів, котрі володіють необхідними знаннями і практикою, і зможуть залагодити навіть безнадійні, здавалося б, справи. Тож якщо перед вами стоїть потреба перевезти продукцію чи вантаж через митницю, звертайтеся в Аривист Таможенный Брокер – з кваліфікованими фахівцями ви зекономите нерви і час, а він, як відомо, одна з запорук успішного ведення бізнесу.

Украънську митницю переведуть на эвропейськы стандарти (фото з сайту www.dengi-info.com)
Украънську митницю переведуть на эвропейськы стандарти (фото з сайту www.dengi-info.com)

Втім, в недалекому майбутньому ситуація може змінитися, адже, як обіцяє українська влада, вітчизняну митницю скоро зроблять непомітною для бізнесменів.

Це стане можливим після того, як влада проведе реформу Державної Фіскальної Служби. Внаслідок реформи скоротиться кількість митних процедур, при чому скоротиться вона до можливого мінімуму, а співробітники митниці стануть практично непомітними для бізнесменів.

Прокоментувати ситуацію взявся експерт з питань роботи митниці Геннадій Романенко. Він зауважив, що в його розумінні ідеальний чиновник – це той, який працює ефективно, але при цьому залишається практично непомітним для людей. До цього й прагне реформа митниці – скоротити кількість процедур, спростити проходження митниці, при чому зробити все так, щоб система працювала з максимальною ефективністю і прозорістю.

Іншими словами, українську митницю планують організувати за європейським зразком. Єдине завдання, пояснює чиновник, яке ставить перед собою реформа, це зробити роботу митниці максимально ефективною – зробити так, щоб бізнесу було зручно працювати, і при цьому забезпечити достатнє надходження до бюджету.

За словами Романенка, на сьогоднішній день в даному напрямі зроблено дуже багато. Проте справа ще далека від завершення, адже щоб повністю перевести українську митницю, яка працювала за застарілими схемами, на європейські стандарти, знадобиться чимало зусиль та часу.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.