Китаєць два роки виховував гімалайських ведмедів. думаючи, що то цуценята Автор: lesya · Опубліковано: 06.07.2015 20:57 · Розділ: Природа

Поки одні китайці підробляють качину кров, свинячі вуха та інші делікатеси, мешканець китайської провінції Юньнань вирішив підробити… собак. Втім, «підробити» - це занадто голосно сказано, адже чоловіки сам не знав, що його симпатичні цуцики – це гімалайські ведмеді.


Своїх цуценят китаєць вирощував протягом двох років, аж врешті-решт зрозумів, що собаками їм ніколи не стати. Пізнувато, але, як кажуть у народі, краще пізно, ніж ніколи.

За два роки перебування у Ванга Кайю, собаки виросли до розмірів, нехарактерних навіть для найбільших порід собак. А ще вихованці китайця почали нападати на домашню птицю, що жила на подвір’ї господаря та його сусідів.

Власне, через два роки Ванг почав підозрювати, що йому замість цуценят продали дитинчат чорного ведмедя. Згодом його сумніви підтвердилися – він з’ясував, що й справді йому підсунули не те, на що він очікував.

Щось неладне чоловік запідозрив після того, як побачив, що його цуценята виросли до неймовірних розмірів. Крім того, вихованці почали кидатися на свійську птицю, що нехарактерно для собак, якими регулярно займаються.

Ванг розповів, що придбав цуценят ще в 2013 році. Тоді він працював на плантації, де вирощували банани. На момент купівлі цуцики нітрохи не відрізнялися від інших собак. Чоловік розповів, що виховував ведмедів, як і годиться для цуценят: регулярно їх купав, вичісував шерсть. При цьому самі звірята поводилися зразково та ідеально, Й апетит у них був відмінний.

Однак цього року чоловік зважив «цуциків», і виявив, що кожен з них важить по сорок п’ять кілограмів. Крім того, вони почали скоювати напади на курник господаря. Власник цуциків почав непокоїтися, та коли побачив листівку із зображенням чорних ведмедів, його сумніви розвіялися остаточно.

Виявилося, що обидва його цуцика – це представники вимираючого виду хижаків. І буклет, що потрапив на очі Вангу, містив заклик їх захищати.

Залишати у себе двох ведмедів чоловік не ризикнув, і вирішив передати їх в найближчий центр порятунку диких тварин. Фахівці підтвердили, що домашні вихованці Ванга – це гімалайські ведмеді, при чому це були самець і самка. Обидва вони знаходяться у відмінному здоров’ї.

До речі, щось схоже трапилося кількома роками раніше з літнім мешканцем Буенос-Айреса. Чоловік вирішив придбати на ринку Ла Салада двох цуценят карликового пуделя. Коли ж чоловік завітав до ветеринара, щоб зробити цуценяті щеплення, з’ясувалося, що його вихованцем став лісовий тхір, якого раніше відгодували стероїдним препаратом.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=99911

Інші новини розділу