Китайці підробляють все - від качиної крові до свинячих вух Автор: lesya · Опубліковано: 06.07.2015 18:26 · Розділ: Життя

Про підробки, випущені у китайському промисловому підпіллі, ходять справжні легенди. Це й не дивно, адже рівних у цій справі китайцям немає. Вони вміють підробляти не лише брендове вбрання та техніку, але й качину кров та навіть свинячі вуха!

Цими днями у північному Китаї заарештували шахрая, який готував поширений у Китаї делікатес, що для багатьох міг стати отрутою. До крові (і далеко не качиної) китаєць додавав формальдегід.

Відзначимо, що качину кров любить чимало китайців. Вона вважається ласощами в багатьох районах Китаю, тому й коштує недешево. Винахідливий китаєць додумався використовувати дешевшу яловичу та баранячу кров, а щоб вона не псувалася, шахрай додавав до страви отруйний хімікат формальдегіт.

Підроблену качину кров мешканець північного Китаю виготовляв прямо у себе вдома. До готової страви він додавав хімікати, а потім продавав все це вариво під виглядом вишуканого делікатесу.

Першими на кухара поскаржилися його сусіди – їх турбував жахливий запах, що виходив з будинку, в якому варив кров мешканець села Анкан, що в провінції Шенсі. Вони й поскаржилися на поліцію, при чому зробили це ще в лютому.

Тоді поліцейські завітали до варника качиної крові з обшуком, і знайшли в його домі двадцять коробок з готовою продукцією. Цього було замало для суворого покарання, однак поліція вирішила нагрянути несподівано ще раз. Цього разу в хатині китайця було виявлено ще й туші тварин, і зовсім не качок.

Як виявилося, виробник фальшивої качиної крові брав сировину по сусідству, в місцевій бойні. Після обшуку у нього було виявлено більше п’ятисот літрів крові.

Але кров – це далеко не найбільш віртуозна підробка, яку запропонували світові китайці. Навесні 2012 року китайська поліція почала розслідування цікавого інциденту: в правоохоронні органи все частіше почали надходити скарги на те, що в деяких магазинах продають… несправжні свинячі вуха.

Вперше підроблені свинячі вушка було виявлено на ринку в місті Гуанчжоу. Як виявила санітарна комісія, «вуха» насправді були виготовлені з желатину та олеата натрію – речовини, що використовують під час виготовлення мила.

Свинячі вуха у Китаї, як і качина кров, - досить поширена страва, яку китайці дуже люблять смакувати. Однак навесні 2012 року одна китаянка придбала кілограм вух за дуже вигідною ціною. Та коли її син почав готувати з них страву, то запідозрив щось неладне: від апетитних свинячих вушок ішов огидний хімічний аромат.

Підозрілу продукцію сім’я їсти не стала, а віднесла це все у санстанцію. А ті, провівши аналізи, передали справу поліції.

Джерело: http://www.newsru.com/world/17may2012/pigears.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.