Флешмоб наполовину нафарбованих дівчат підірвав соціальні мережі Автор: lesya · Опубліковано: 06.07.2015 13:30 · Розділ: Краса і здоров'я

На цікавий флешмоб зважилися недавно жінки з усього світу – вони фотографують своє обличчя до і після макіяжу, а потім виставляють зроблені фото у соціальні мережі. При чому явище набуває все більшого поширення, а до акції приєднуються користувачки з різних країн.

Деякі дівчата викладають фото до і після макіяжу, а деякі фотографують нафарбоване наполовину обличчя – щоб різниця була яскравіше помітною

У такий спосіб користувачки соціальних мереж вирішили підтримати б'юті-блогера Ніккі, яку недавно висміяли в ЗМІ за те, що вона опублікувала відео, в якому розповідала, як правильно наносити макіяж.

Дівчата ж почали фарбувати обличчя наполовину, викладаючи зроблені знімки в Інтернет, щоб у такий спосіб показати, що представниці прекрасної статі чудово виглядають і з макіяжем, і без нього.

А сам макіяж – це не так бажання приховати певні недоліки, як справжнє мистецтво і досить веселе заняття.

А почалося все з того, що Ніккі, візажист і відеоблогер з Голландії, вирішила відповісти феміністкам, які кажуть, що макіяж – виключно для тих жінок, які не люблять і не поважають себе, які прагнуть змінити зовнішність в надії привернути увагу чоловіків.

Ніккі, якій на сьогоднішній день всього двадцять один рік, на власному прикладі показала, що макіяж – це по-справжньому віртуозне заняття, яке не лише піднімає настрій, але й повністю міняє зовнішній вигляд людини. Звісно, якщо за справу береться той, у кого є хист до цього заняття.


Відео від NikkieTutorials, опубліковане на Youtube, на даний час переглянуло вісімнадцять з половиною мільйонів користувачів. Перевтілення, яке дівчина здійснила за допомогою найпростіших засобів, доступних кожній жінці - тону, рум'ян, олівців, тіней, помади, блиску, насправді можна назвати вражаючими.

В коментарях до свого відео Ніккі написала: «Мені так видається, що висміювати дівчат, що користуються макіяжем, сьогодні стало модно. Немовби макіяж – це якась ганьба. Я вирішила показати всім справжню міць візажу».

Своїм відео Ніккі надихнула тисячі дівчат на створення чогось подібного. Вони почали додавати в соціальні мережі свої власні фотографії з наполовину нафарбованим обличчям, у коментарях пояснюючи, чому саме вирішили виступити на підтримку цієї оригінальної онлайн-акції.

На даний час в Instagram опубліковано сімнадцять тисяч шістсот «половинкових» селфі. І це ще не кінець.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.