Брати з Британії 40 років вітали одне одного одніїю й тією ж листівкою Автор: lesya · Опубліковано: 02.07.2015 15:23 · Розділ: Життя

Не дивлячись на поширення Інтернету та зростання популярності спілкування в Мережі, вітальні листівки ще й сьогодні користуються попитом. А кілька десятиліть тому вони були одним з найбільш очікуваних подарунків, адже дарували щось більше, ніж просто шматок розмальованого паперу: теплоту, турботу, любов…

Сьогодні ж ця романтика листівок дещо розвіялася, та все одно є люди, які вперто підтримують згасаючу традицію.

І підтримують доволі оригінальним способом: у Великобританії мешкають два брати, які ось уже сорок років обмінюються однією й тією ж вітальною листівкою.

Рон і Джеф обмінюються вітаннями починаючи з 1973 року. Саме тоді брати вирішили вбити двох зайців - і одне одного привітати, і на вітальних листівках заощадити. В результаті вони почали пересилати одне одному ту саму листівку, на якій щоразу з’являлося нове побажання.

З того часу пройшло більше сорока років, і листівка згори донизу розписана щирими привітаннями.

Фотографію унікальної листівки опублікував на своїх сторінках відомий інтернет-портал Imgur. З’явилася вона від імені анонімного користувача, який в коментарі до фотографії написав: «Мій батько і дядько вирішили обмінюватися однією листівкою і робили це цілих сорок років. Гадаю, це досить кумедно і круто».

На листівці за сорок років назбиралося чимало написів (фото взято з сайту news.am)
На листівці за сорок років назбиралося чимало написів (фото взято з сайту news.am)

Фотографія швидко набула популярності в Інтернеті, тим більше у контексті того, що зараз активно розвинувся такий мистецький напрямок, як мейл-арт. До цього напряму зараховують тисячі поштових листівок з усього світу, які стали арт-об'єктами завдяки творчому та оригінальному оформленню. Чесно кажучи, дана листівка, що курсувала між двома британцями-братами цілих сорок років, може вважатися повноправною представницею даного мистецького напрямку.

Серед безлічі написів на листівці особливу увагу привертає наступний: “На дворі вік екології. Не варто викидати дану листівку, краще її переробити. З Днем Народження”. Напис було зроблено виробниками листівки, але брати, очевидно, сприйняли його всерйоз. На жаль, відшукати справжніх власників даної вітальної листівки поки що не вдалося, через що з'ясувати істинні мотиви, якими керувалися британці, відправляючи одне одному таку оригінальну вітальну відкритку.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.