Панталони королеви Вікторії планують продати за сотні тисяч фунтів Автор: lesya · Опубліковано: 02.07.2015 15:00 · Розділ: Події у світі

Добре бути якоюсь знаменитістю: зібрав з шафи старе лахміття і продав його за шалену суму грошей. А ще краще бути нащадком якоїсь поважної особи: тоді за речі, які їй колись належали, можна буде виручити ще більше.

Приміром, за бавовняні панталони британської королеви Вікторії планують виручити шалену суму. Їх продадуть з молотка вже одинадцятого липня на торгах, організованих аукціонним домом Chippenham Auction Rooms.

Унікальний і цінний для колекціонерів лот планують продати за кілька тисяч фунтів. Відзначається, що в талії панталони досить широкі - більше одного метра (1,2).

Крім панталонів королеви на торгах планують продати й інші лоти. Тут будуть нічні сорочки та вбрання, яке колись належало королеві Британії Вікторії. Крім того, з молотка планують продати і вбрання доньки королеви, принцеси Аліси, що свого часу народила імператрицю Олександру Федорівну.

Королева Вікторія була досить огрядною дамою (фото взято з сайту www.kp.ru)
Королева Вікторія була досить огрядною дамою (фото взято з сайту www.kp.ru)

На даний час власником лотів є музей Yesterday's World, розташований в Сассексі.

За словами Річарда Едмондса, одного з учасників аукціону, одяг королеви та членів її родини перебуває у відмінному стані. Ще він розповів, як одяг королеви потрапив до рук колекціонерів. Виявляється, колись речі, які належали Вікторії, передавалися для користування королівським придворним. Особливо масовим це явище стало вже після смерті Вікторії у 1901 році.

Спідня білизна британської королеви могла б вмістити дюжину худорлявих моделей (фото з сайту sobesednik.ru)
Спідня білизна британської королеви могла б вмістити дюжину худорлявих моделей (фото з сайту sobesednik.ru)

Ще Едмондс відзначив, що королівська спідня білизна викликає інтерес у колекціонерів, однак в більшості випадків іноземних, а не британських. Експерт також назвав дуже сильним у даному сенсі саме британський і російський ринки.

Королівські панталони - королівський розмір (фото з сайту mignews.com.ua)
Королівські панталони - королівський розмір (фото з сайту mignews.com.ua)


До речі, це вже не вперше спідню білизну королеви Вікторії продають за шалено великі суми. Чотири роки тому, в 2011-му, в рамках Единбурзького аукціону продали панталони Вікторії, виготовлені з шовку, за сто сорок п’ять тисяч фунтів.

Визначальною особливістю речей Вікторії були досить великі розміри. Приміром, в рамках того ж аукціону було продано сорочку, що в бюсті мала цілих сто шістдесят сім сантиметрів, а в талії - сто тридцять два.


Інші новини розділу