Огрядні дівчата рідше користуються контрацептивами Автор: lesya · Опубліковано: 02.07.2015 13:16 · Розділ: Краса і здоров'я

Цікаве дослідження провели недавно американські вчені. Вони вирішили з’ясувати, як вага молодих дівчат впливає на використання ними контрацептивів.

Проблема підліткової вагітності у США стоїть досить гостро. За статистикою, кожна четверта мешканка Сполучених Штатів народжує дитину до двадцяти років. Втім, ситуація пішла на покращення: за останні п’ять років кількість дівчат, що вагітніють до двадцяти, знизилася вдвічі.

Експерти кажуть, що така ситуація стала результатом політики статевого виховання та доступності контрацепції в країні.

Проводячи підрахунки, вчені з’ясували, що дівчата із зайвою вагою набагато рідше користуються контрацептивами, ніж їхні стрункі однолітки.

Фото з сайту mosse.at.ua
Фото з сайту mosse.at.ua

Втім, підліткова вагітність - далеко не єдина і не найстрашніша проблема, яка чатує на дітей - і хлопчиків, і дівчаток - в сучасному в світі. Тому експерти радять батькам не пропустити момент, коли діти потребують найбільшого контролю. Щоб відстежувати місце перебування дітей, можна купити Автономный GPS + ГЛОНАСС Маяк, придбати який можна на сайті http://www.gpsmayak.net. Цей невеликий помічник завбільшки з кредитну карту дозволить батькам завжди бути в курсі, де знаходяться їхні діти.

Що ж стосується огрядних дівчат і використання контрацептивів, то цим питанням займалися фахівці під керівництвом доктора Теммі Чанг з Мічиганського університету медичної школи.

У масштабному і тривалому дослідженні взяло участь дев’ятсот представниць прекрасної статі у віці вісімнадцяти-дев’ятнадцяти років. Дослідники проаналізували більше двадцяти семи тисяч щотижневих опитувань про сексуальну практику підлітків та методи контрацепції, які вони використовують. В результаті аналізу даних і було встановлено зв’язок між між ожирінням і схильністю дівчат з надмірною вагою займатися незахищеним сексом.


Вчені висловили припущення, що гладкі дівчата відмовляються від контрацептивів через низьку самооцінку. Справа в тому, що психологічні настрої таких дівчат не дозволяють їм належним чином підготуватися до статевого акту.

Результати дослідження неабияк спантеличили учених, адже жінки із зайвою вагою ризикують отримати цілу низку ускладнень під час вагітності. Серед цих ускладнень - гестаційний діабет, гіпертонічні розлади, мертвонародження і вроджені травми. При цьому вчені кажуть, що наслідки для молодого організму можуть бути насправді згубними.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.