Сервіс Google помилково назвав чорношкірих американців горилами Автор: lesya · Опубліковано: 02.07.2015 08:52 · Розділ: Життя

Інтернет-гіганти намагаються вивести на ринок нові потужні сервіси, які б, по-перше, дали їм змогу не пасти задніх у перегонах з конкурентами, а по-друге, зробили б життя користувачів простішим і зручнішим.

На останній конференції I / O компанія Google представила свій новий сервіс - Google Фото (Photos). Сервіс демонструє вражаючі можливості розпізнавання фотографій та зображень.

Так, якщо на знімку сервіс побачить Ейфелеву вежу, то він точно знатиме, що знімок зроблено в Парижі. Якщо ви закинете велику кількість фотографій собак, зображених на тлі дерев, програма розпізнає ці фото і закине їх в одну папку. Але недавно сервіс Google припустився помилки, яка ледь не стала для нього фатальною.

Конфуз стався з фотографіями афроамериканців. Сервіс Google Photos плутав їх з горилами.

Сервіс назвав американця і його дівчину горилами (фото з сайту 42.tut.by)
Сервіс назвав американця і його дівчину горилами (фото з сайту 42.tut.by)


Першим помітив несправність Джекі Алсейн, молодий програміст програміст з Брукліна (США). Двадцятиоднолітній молодик неабияк здивувався, коли побачив, що Google Photos автоматично створив папку, назвавши її "Горили". Але в цій папці були фотографії, на яких був зображений тільки він і його подруга. Обуренню хлопця не було меж, тим більше, що фотографії друзів під цим же тегом видавала і web-версія Google Фото.

У компанії принесли вибачення за те, що сталося, й негайно виправили помилку (фото з сайту 42.tut.by)
У компанії принесли вибачення за те, що сталося, й негайно виправили помилку (фото з сайту 42.tut.by)

Джекі Елсін зізнався, що сервіс справно і без проблем розсортував його фотографії за категоріями “Хмарочоси”, “Літаки”, “Автомобілі”, “Велосипеди”, а також “Освіта”, і лише серія селфі, де програміст фотографувався зі своєю подругою, потрапили до папки під назвою “Горили”.

Правда, у компанії на недолік роботи сервісу відреагували дуже оперативно. Неприємну помилку видалили буквально через декілька годин, а представники американської компанії принесли вибачення Джекі. Спеціалісти Інтернет-гіганта попросили у Джекі доступ до його акаунта, щоб з’ясувати, чому виникла проблема.

“Ми приголомшені і щиро шкодуємо з приводу того, що сталося. Вже зараз наші спеціалісти вживають термінових заходів для запобігання подібних помилок у майбутньому. Нам потрібно ще багато зробити, щоб удосконалити алгоритм маркування зображень", - зауважив представник Google.

Джерело: http://42.tut.by/454119

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.