Після легалізації гей-шлюбів президент Зімбабве покликав заміж Барака Обаму Автор: lesya · Опубліковано: 01.07.2015 01:17 · Розділ: Суспільство

Недавно в усіх штатах США було легалізовано одностатеві шлюби. Громадськість відреагувала на цей закон по-різному, а особливо відзначився президент Зімбабве Роберт Мугабе.

Почувши новину про легалізацію гей-шлюбів, лідер африканської країни, якому на сьогоднішній день виповнився дев'яносто один рік, заявив, що раз уже в Штатах дозволені одностатеві союзи, він готовий запропонувати руку й серце президенту Бараку Обамі.

“Раз президент Обама виступає з підтримкою одностатевих шлюбів, захищаючи гомосексуалістів, я готовий, якщо на те буде необхідність, поїхати до Вашингтона, вклякнути на коліно і попросити його руки", - говорить Мугабе.

Журналісти видання, де була опублікована стаття, вирішили пояснити заявку лідера Зімбабве: якщо читач не володіє мовою Мугабе, то витлумачити сказане ним можна приблизно так: президент Обама, скоріше за все, є геєм, раз підтримує сексуальні меншини. Президент країни переконаний, що вже точно звернув увагу на те, наскільки сміховинною є сама ідея одностатевих шлюбів, пишуть журналісти.

Як до цього поставився сам американський президент, поки що невідомо. Втім, висновки африканського лідера, скоріше за все, далекі від реальності, адже кількома днями раніше Барака Обаму не пустили на гей-вечірку.

Відзначимо, що президент Зімбабве вже давно славиться своєю гомофобською позицією, цим самим намагаючись у непривабливому світлі виставити американського лідера, рейтинги якого досить високі у Зімбабве.

Два роки тому, після того, як США не надала матеріальної допомоги Зімбабве тільки через те, що влада останньої відмовилася підтримувати одностатеві шлюби, Мугабе виступив із заявою, у якій спробував пояснити, чому вони дотримуються такої позиції. Він запитав у Обами, батько якого був африканцем (на цьому наголосив президент Зімбабве), чи той був народжений гомосексуалістами. А ще він відзначив, що мешканцям країни потрібно продовжувати рід, а для цього, як відомо, потрібні і чоловіки, і жінки (принаймні, щоб все відбувалося природнім способом, а не в результаті штучного запліднення та сурогатного материнства), а не представники секс-меншин.

Відзначимо, що двадцять шостого червня цього року світ облетіла новина, в якій повідомлялося, що Верховний суд США визнав гей-шлюби законними по всій території країни. Раніше такі шлюби були дозволені не у всіх штатах, а сам президент назвав таке рішення "перемогою для Америки".

Джерело: http://www.vesti.ru/doc.html?id=2636278&cid=520

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.