Гітлер програв війну через психічний розлад Автор: lesya · Опубліковано: 01.07.2015 22:47 · Розділ: Наука

Недавно вчені дослідили, що жорстокий тиран Адольф Гітлер міг би здобути перемогу і над Радянським Союзом, і над іншими супротивниками під час Другої світової, якщо б не його психічні відхилення. Саме вони призвели до того, що фашистська Німеччина отримала поразку.

Британські вчені, провівши дослідження, встановили, що саме прогресуюча хвороба Паркінсона стала найважливішою причиною поразки нацистської Німеччини під час Другої світової війни, адже саме через цю недугу чимало рішень Адольфа Гітлера були нерозумними і необачними.

Результати відповідних досліджень та підтвердження цієї теорії вчені розмістили на сторінках журналу World Neurosurgery. Керівник дослідження Рагхав Гупта разом з колегами наводить цікаві фотодокази, які підтверджують наявність відповідного захворювання у Гітлера. Це і характерний тремор лівої руки, і викривлення хребта, і загальний розлад рухової функції. Фотографії, що наводяться в дослідженні, були зроблені в період між 1933 та 1945 роком.

У Гітлера було викривлення хребта (фото з сайту ann.az)
У Гітлера було викривлення хребта (фото з сайту ann.az)

“Відомо, що хвороба Паркінсона часто стає причиною викривлення хребта, а також тягне за собою різні порушення рухового апарату. Ще наслідком хвороби Паркінсона є загальна апатія та відсутність уяви. Всі ці риси у Гітлера були яскраво виражені, особливо в останні роки життя”, - пояснює Гупта і його колеги.

Гітлер Хворів хворобою Паркінсона. Вона й завадила йому приймати обдумані та виважені рішення, адже фантазія фюрера неи дозволяла йому моделювати ситуації в майбутньому (фотографію взято з сайту fishki.net)
Гітлер Хворів хворобою Паркінсона. Вона й завадила йому приймати обдумані та виважені рішення, адже фантазія фюрера неи дозволяла йому моделювати ситуації в майбутньому (фотографію взято з сайту fishki.net)

Дослідники вважають, що саме захворювання Паркінсона вчинило згубний вплив на стратегічні навички фюрера, що й стало причиною прийняття досить необачних в стратегічному і тактичному плані рішень. Приміром, таких, як відкриття фронту проти Радянського Союзу ще до того, як було закінчено кампанію про британців, а також відмова у відступі з-під Сталінграда та нездатність обороняти Нормандію після того, як там висадилися союзники.

До речі, дослідження британців - далеко не перше дослідження, яке мотивує поразку нацистської Німеччини у Другій світовій війні хворобою фюрера. Раніше вчені казали, що причина захворювання Гітлера крилася в тому, що в 1918 році він перехворів енцефалітом Экономо.

Джерело: http://mignews.com/news/politic/world/010715_140632_80134.html

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.