У Японії похоронили кішку, що була начальницею залізничної станції Автор: lesya · Опубліковано: 01.07.2015 20:32 · Розділ: Події у світі

Цікава похоронна церемонія відбулася цими днями у Японії - тут похоронили кішку, що займала посаду начальника вокзалу. Похоронили кицьку на прізвисько Тама з усіма урочистостями, адже за життя вона рахувалася начальником залізничної станції, розташованої в одній з провінцій Японії.

Похоронна церемонія відбувалася за всіма канонами синтоїзму, і, за традиціями, кішку звели в статус божества.

На похороні був присутній сам Міцунобу Кодзіма, президент компанії Wakayama Electric Railway, що займається залізничними перевезеннями. Він подякував кішці Таму за роботу, яку вона виконувала, перебуваючи на своїй посаді, і пообіцяв встановити монумент на її честь вже в цьому місяці.

Кодзіма також розповів, що відвідував кішку якраз напередодні її смерті - та була лікарні. Коли до пацієнтки прийшов відвідувач, Тама прокинулася, зазирнула йому у вічі і простягнула до нього лапки, так, ніби хотіла обійняти. Глава залізничної компанії побажав киці якнайшвидше одужати, щоб з’явитися на урочисту церемонію з нагоди десятої річниці її служби. Однак у відповідь тваринка тільки нявкнула.

Тепер посаду начальника залізничної станції зайняла інша кішка, відома під прізвиськом Нітама.

Кішка Тама (фото з сайту gursesintour.com)
Кішка Тама (фото з сайту gursesintour.com)

Кішка Тама і так прожила дуже довго. На момент смерті їй виповнилося шістнадцять років. Померла вона у Японії на початку тижня. У 2007 році її призначили на посаду начальника станції Кісі, що знаходиться в префектурі Вакаяма. До моменту призначення кішки регіональна залізнична станція зазнавала збитків, а роком раніше з неї звільнився останній співробітник.

Симпатична киця розгулювала по платформі у форменому кашкеті залізничного службовця, і вона дуже швидко стала знаменитою. Поглянути на триколірну кицю з’їжджалися туристи з усієї Японії.

Вони скуповували сувеніри, чим неабияк підтримували місцевий бізнес, приносячи прибутки в місцеву казну. Саме кішка зробила так, що кількість людей, які скористалися послугами Кісігавської залізничної лінії, збільшилася на п’ятдесят п’ять тисяч. В результаті місцева економіка отримала чималий прибуток - більше одного мільярда доларів - приблизно п’ятсот мільйонів рублів.

За такі досягнення два роки тому Тамі було висунуто особливу подяку. крім того, її висунули на пост віце-президента компанії Wakayama Electric Railway.


Інші новини розділу