Британка, вигравши у лотерею 4.3 млн фунтів, першим ділом купила тапки своєї мрії Автор: lesya · Опубліковано: 30.06.2015 20:20 · Розділ: Події у світі

Приємну несподіванку підготувала доля для однієї мешканки Великобританії - жінка виграла в лотерею більше чотирьох мільйонів фунтів стерлінга (в перерахунку на долари це більше шести з половиною американських грошових одиниць.

Отримавши виграш на руки, жінка здійснила свою мрію: купила тапки, про які давно мріяла.

Шістдесятидев’ятирічна Джейн Льюїс, мешканка міста Галіфакс, що в Британії, колись працювала кравчинею. Починаючи з 1991 року, жінка бере участь в розіграшах національної лотереї UK Lotto, яка була заснована того ж року. І аж тепер, через двадцять чотири роки з моменту заснування лото, жінка виграла кругленьку суму грошей.

Отримавши виграшний білет на 4,3 мільйона фунтів, пенсіонерка, довго не думаючи, купила собі нові домашні тапки, про які давненько мріяла, та все ніяк не могла відкласти на них грошей. Тепер вона вирішила зробити собі щось приємне.

«Вранці сіла на автобус і подалася до центру міста, де й купила собі пару домашніх капців. Я давно кинула на них око і відкладала гроші. А тепер вирішила, що можу себе попестити», - поділилася своїми роздумами жінка.

Джейн Льюїс також зазначила, що тепер, коли пантофлі в неї уже є, вона має намір купити великий дім. Нова оселя матиме щонайменше кілька спалень, а також велику і простору кухню. Про це щасливиця мріє останні одинадцять років, адже увесь цей час жінка винаймає квартиру з однією невеликою спальнею та крихітною кухонькою.

Виграш Джейн відзначила келихом шампанського (фото з сайту http://rbnews.uk/uk/society/news/article35614.html)
Виграш Джейн відзначила келихом шампанського (фото з сайту http://rbnews.uk/uk/society/news/article35614.html)

Джейн сподівається, що в новому домі з великою кухнею вона врешті-решт реалізує свою любов до приготування їжі, особливо домашньої випічки. А наявність кількох кімнат дозволить близьким навідуватися до неї частіше і залишатися в гостях з ночівлею.

Частину виграних коштів пенсіонерка планує витратити на встановлення надмогильного пам’ятника для одного зі своїх синів, який помер більше сорока років тому.

Багатодітна мати (дітей у літньої Джейн Льюїс аж п’ятеро, а внуків ще більше) висловила радість з приводу того, що тепер її дітям не доведеться сушити голову над тим, де взяти грошей: вона в будь-який момент зможе їм доомогти.

«Для мене дуже важливо те, що я зможу фінансово забезпечити дітей», - підкреслює Льюїс. Саме цей факт, каже переможниця, і є для неї найбільш радісним в усій цій історії.


Інші новини розділу